Академія

Гру 10 2015

Print this Запис

9 грудня 2015 року відбулася педагогічна практика слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів початкових класів

9 грудня 2015 року на базі Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Білоцерківського району відбулася педагогічна практика для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів початкових класів.

На заняттях були присутні методист відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Ткаченко А.О. та заступник директора з навчально-виховної роботи Бондаренко Т.І.

Слухачам курсів були презентовані навчальні заняття з математики у 1 класі (вчитель Дарменко В.М.) та української мови в 2 класі (вчитель Бєкєтова Л.Л.)

DSC07556 DSC07550DSC07542 DSC07538

На навчальних заняттях  слухачі курсів мали змогу ознайомитися з системою роботи над простими задачами, особливостями застосування інтерактивних технологій під час роботи в парах та малих групах.

Активне впровадження здоров'язбережувальних технологій у навчально-виховний процес, застосування учителем Бєкєтовою Л.Л. сучасних методик збереження здоров'я у цілісній системі дало змогу слухачам курсів підвищення фахової кваліфікації оцінити їх позитивний вплив на емоційний та психофізіологічний стан молодших школярів.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/9-grudnya-2015-roku-vidbulasya-pedagogichna-praktyka-sluhachiv-kursiv-pidvyshhennya-fahovoyi-kvalifikatsiyi-vchyteliv-pochatkovyh-klasiv/