Академія

Лис 09 2016

Print this Запис

8 листопада 2016 року проведено майстер-клас «Формування здоров’язбережувальних компетенцій учнів на уроках основ здоров’я»

8 листопада 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» було проведено  майстер-клас «Формування здоров’язбережувальних компетенцій учнів на уроках основ здоров’я» для вчителів основ здоров’я опорних навчальних закладів.

У роботі майстер-класу взяли участь Матущенко Т.А.,  завідувач відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров’я, Раш О.О., методист цього відділу та 20 вчителів основ здоров’я опорних навчальних закладів.

 

На майстер-класі було розглянуто:

  • Нормативні документи щодо організації превентивної освіти у загальноосвітніх навчальних закладах.
  • Формування здоров’язбережувальних компетенцій учнів на уроках основ здоров’я.

Було проведено майстер-клас  «Формування психічного та духовного здоров’я на уроках  «Основи здоров’я» у 5-9 класах» Бортник Ніни Іванівни, вчителя основ здоров’я  Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільської районної ради.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/8-lystopada-2016-roku-provedeno-majster-klas-formuvannya-zdorov-yazberezhuvalnyh-kompetentsij-uchniv-na-urokah-osnov-zdorov-ya/