Академія

Гру 13 2016

Print this Запис

Відбулося заняття педагогічної студії для вчителів початкового навчання та християнської етики

8 грудня 2016 року на базі Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Дашенка відбулось заняття педагогічної студії Мартиненко Людмили Андріївни та Ковровського Ігоря Григоровича з теми «Духовно-моральне виховання школярів та формування загальнолюдських цінностей у процесі вивчення курсу «Біблійна історія та християнська етика» для вчителів початкового навчання та християнської етики».

Робота студії розпочалась вітанням учнів школи «Бажаємо всім злагоди і добра». Директор школи Горбач Ірина Володимирівна презентувала навчальний заклад і книгу «Шлях крізь століття. Нариси з історії Кагарлицької школи №2».

Практична частина роботи студії складалась з трьох майстер-класів. Людмила Андріївна ознайомила з методом аналогії на уроках християнської етики та провела узагальнююче заняття з слухачами «Зимові посиденьки». Ігор Григорович провів майстер-клас «Пошукові та квест-технології у викладанні християнської етики».

На завершення слухачі поділились своїми враженнями та особистими напрацюваннями з викладання християнської етики.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/8-grudnya-vidbulosya-zanyattya-pedagogichnoyi-studiyi-martynenko-lyudmyly-andriyivny-ta-kovrovskogo-igorya-grygorovycha-dlya-vchyteliv-pochatkovogo-navchannya-ta-hrystyyanskoyi-etyky/