Академія

Жов 08 2015

Print this Запис

7 жовтня 2015 року на базі Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 проведено практикум для слухачів ОШППД з проблеми «Організація дозвіллєвої діяльності бібліотеки»


7 жовтня 2015 року на базі  Ірпінської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 14 було проведено практикум для слухачів ОШППД з проблеми «Організація дозвіллєвої діяльності бібліотеки». У роботі взяли участь бібліотечні працівники навчальних закладів Київщини, учні, учителі школи, а також поети Приірпіння та учасники АТО.

DSCN1942

Перед слухачами  ОШППД виступила  Оксьоненко З.В., керівник обласної школи, яка окреслила завдання на навчальний рік та план роботи. Завідувач бібліотеки Березуцька В.М. презентувала роботу шкільної бібліотеки. Бібліотекар  розповіла про заходи, цікаві зустрічі, що відбувалися у стінах бібліотеки.

DSCN1819 DSCN1808

Цікаво й змістовно пройшло засідання шкільного поетичного клубу під керівництвом Вірченко К.О, учителя української мови і літератури. Під час зустрічі письменники Симоненко В.Д. та Рожнівський С.М. читали власні поезії.

Жага поетичного слова, бажання вслухатися у зміст вірша, розуміти  його головну думку – що може бути цікавішим, що може краще виховувати почуття любові до рідної землі, до художнього слова, поваги та гордості за наших земляків. А виступи  учнів Олексенко Яни (8 клас), Сахненко Лілі (8 клас), Москаленко Анастасії (11 клас), Парфенюк Анастасії (11 клас), які мріють в майбутньому стати поетами, зворушили усіх присутніх. 

DSCN1882Як спалах вогню – несподіваний візит колишнього учня школи Кулакова Павла, який щойно повернувся із зони АТО,  його вдячність школярам за малюнки, листи та обереги, подарунок рідній школі – прапор України,  розповідь  про бойові дії не залишили байдужими жодного учасника заходу. 

На завершення зустрічі слухачі ОШППД обмінялися думками, враженнями та висловили власні пропозиції.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/7-zhovtnya-2015-roku-na-bazi-irpinskoyi-zagalnoosvitnoyi-shkoly-i-iii-stupeniv-14-provedeno-praktykum-dlya-sluhachiv-oshppd-z-problemy-organizatsiya-dozvillyevoyi-diyalnosti-biblioteky/