Академія

Жов 07 2015

Print this Запис

6 жовтня 2015 року відбулося засідання обласної школи передового педагогічного досвіду Грабарчук Тетяни Миколаївни, вчителя географії Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

6 жовтня 2015 року на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося засідання обласної школи передового педагогічного досвіду з проблеми: «Формування географічних компетентностей учнів засобами інтерактивного навчання».

Тема чергового заняття: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання як засобу формування предметних компетентностей учнів».

У роботі заняття взяли участь Совенко Валерій Володимирович, методист вищої категорії відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Жучкова Ірина Вікторівна, методист міського методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради.

grabarchuk1Ключовими питаннями заняття ОШППД були: використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках географії, удосконалення фахової компетентності педагогів. Учитель географії  Грабарчук Тетяна Миколаївна майстерно провела лекцію на тему ««Інформаційно-комунікаційні технології, їх використання на уроках географії» та майстер-клас «Як правильно створити презентацію».  Всі слухачі школи взяли активну участь у тренінгу «Засоби формування компетентностей учнів». Далі Тетяна Миколаївна провела урок географії у 7 класі на тему «Фізико-географічне положення Африки» з використанням засобів ІКТ та презентаційних матеріалів.

Совенко В.В. ознайомив учасників заняття з особливостями підготовки учнів до ЗНО з географії та організацією викладання предмета у 7 класі в умовах відсутності підручників.

У цей день слухачі здійснили цікаву краєзнавчу екскурсію на Клавдієвську фабрику ялинкових прикрас, де ознайомились із технологічним циклом виготовлення скловиробів. Також відвідали Уварівський дім і оглянули краєзнавчу експозицію про смт. Ворзель та Ірпінську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №5, де мали можливість ознайомитись із кабінетом географії. Вчитель цієї школи, слухач ОШППД Куриленко В. І. ознайомила слухачів з краєзнавчими і дослідницькими матеріалами, які підготовлені учнями цього навчального закладу.

grabarchuk3 grabarchuk4grabarchuk2

Під час обговорення результатів заняття ОШППД, слухачі висловили захоплення формою і змістом його проведення та поділилися своїми враженнями.

З метою закріплення набутих знань і умінь учителям було запропоновано виконати наступні завдання:

1. Підготувати та подати на електронних носіях 2 розробки розгорнутих конспектів уроків географії у 7 класі з використанням матеріалів заняття ОШППД з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання як засобу формування предметних компетентностей учнів (до 20.10.2015).

2. Підготуватись до семінару з теми «Методика проведення практичних робіт на уроках географії» (01.12. 2015).

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/6-zhovtnya-2015-roku-vidbulosya-zasidannya-oblasnoyi-shkoly-peredovogo-pedagogichnogo-dosvidu-grabarchuk-tetyany-mykolayivny-vchytelya-geografiyi-buchanskoyi-zosh-i-iii-stupeniv-3/