Академія

Тра 16 2016

Print this Запис

6-8 травня у Львові відбувся Міжнародний семінар із корфболу

OLYMPUS DIGITAL CAMERA6-8 травня у Львові відбувся Міжнародний семінар із корфболу. У заході взяли участь О. М. Лакіза, в.о. завідувача кафедри філософії освіти та управління КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”, В. В. Зелінський, учитель фізичної культури  Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Бородянського району Київської області, заслужений учитель України, Ю. Б. Строкін, учитель фізичної культури Пилипчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Білоцерківського району Київської області, Л. М. Письменна, директор Пилипчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Білоцерківського району Київської області, 12 школярів цього закладу освіти.

На семінар були запрошені учителі фізичної культури м. Львова та Львівської області; у ньому взяли участь представники Білорусії (власник Білоруської академії корфболу Марк Строо), Голландії (засновник та голова Світової фундації корфболу).

У програмі семінару, який проводився під патронатом Марка Строо, були проведені теоретичні та практичні заняття з корфболу. В матеріалах виступу голландця  та інших доповідачів були  розкриті особливості виконання елементів техніки й тактики нової для України гри.

Достатній внесок у роботу семінару зробила делегація представників Київщини. Так, О. М. Лакіза презентував навчальну програму варіативного модуля «Корфбол» для загальноосвітніх навчальних закладів  (5-9 класи) та навчально-методичний посібник «Корфбол у школі». Учитель фізичної культури  В. В. Зелінський провів показовий урок з модуля «Корфбол» для учнів 6 класу, а вчитель фізичної культури Ю. Б. Строкін – навчально-тренувальне заняття для учнів 9-10 класів. Директор Пилипчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Білоцерківського району Л. М. Письменна представляла і керувала участю школярів свого закладу в змаганнях першого Міжнародному фестивалю з корфболу в Україні.

Програма семінару була насиченою. Педагоги засвоювали теорію корфолу,  учні брали участь у практичних заняттях М. Строо. Для школярів у вільний час провели екскурсії пам’ятними місцями м. Львова.

У заключний день семінару на стадіоні ім. Богдана Маркевича м. Винники було проведено урочисте відкриття І Міжнародного фестивалю з корфболу. У змаганнях взяли участь школярі віком 14-15 років. Також було проведено майстер-клас для дітей початкових класів.

Завершення ігор відбулося у святковій атмосфері. Учителі фізичної культури і представники делегацій отримали сертифікати Світової фундації корфболу; учнівські команди-переможці були нагороджені кубками і медалями. Так, учні Пилипчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Білоцерківського району, здобувши друге місце в турнірі, нагороджені кубком і медаллю; в.о. завідувача кафедри філософії освіти та управління КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» О. М. Лакіза за вклад у проведення Міжнародного семінару був нагороджений пам’ятною статуеткою.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/6-8-travnya-u-lvovi-vidbuvsya-mizhnarodnyj-seminar-iz-korfbolu/