Академія

Жов 11 2016

Print this Запис

6-7 жовтня 2016 року освітяни Київщини брали участь у засіданні Всеукраїнського клубу «Директор школи»

dscn0340Освітяни Київщини протягом 6-7 жовтня 2016 року брали участь у  засіданні Всеукраїнського клубу «Директор школи» та розширеного зібрання Координаційної ради Асоціація керівників шкіл України «Інноваційні технології управління  новою школою в Україні».

6 жовтня 2016 року робота клубу розпочалася у навчальних закладах Києва: ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус», технічному ліцеї Шевченківського району та Гімназії № 48.

У ході пленарного засідання, яке проходило 7 жовтня 2016 року в Інституті педагогіки НАПН України за участю заступника Міністра освіти і науки України Хобзея П.К., провідних науковців та педагогів-практиків, обговорювалися питання розбудови нової школи в Україні, упровадження інноваційних особистісно-орієнтованих технологій, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, управління фінансово-економічною діяльністю школи в нових умовах.

Переконані, що участь у таких заходах стане для педагогів поштовхом до розвитку компетентності, професіоналізму,  цікавих ідей та конструктивних рішень.

Відділ координації методичної роботи

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/6-7-zhovtnya-2016-roku-osvityany-kyyivshhyny-braly-uchast-u-zasidanni-vseukrayinskogo-klubu-dyrektor-shkoly/