Академія

Жов 06 2015

Print this Запис

5 жовтня 2015 року до КВНЗ КОР «Академії неперервної освіти» завітав переможець 12-го Міжнародного Білоцерківського марафону Олефіренко Ігор із своїм тренером Романчуком Сергієм

5 жовтня 2015 року до КВНЗ КОР «Академії неперервної освіти» завітав переможець 12-го Міжнародного Білоцерківського марафону Олефіренко Ігор із своїм тренером Романчуком Сергієм.

Гостей приймали ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Осадчий Іван Григорович, проректор Академії Бачинська Євгенія  Миколаївна, голова клубу любителів бігу «Білоцерківський марафон» Віктор Бондар (начальник траси марафону) і наші колеги, які підтримували Ігоря Олефіренка на марафоні як волонтери.

Тренер чемпіона марафону Романчук Сергій ( він же і головний суддя марафону) висловив слова подяки ректору Івану Григоровичу Осадчому за сприяння і розвиток волонтерського руху, допомогу в організації та проведенні такого знакового спортивного заходу як 12-й Міжнародний Білоцерківський марафон. Сергій Іванович поінформував присутніх, що здобувши перемогу в марафоні, Ігор Олефіренко автоматично отримує путівку на Олімпійські Ігри  в Ріо-де-Жанейро 2016 року, де в складі  збірної буде захищати спортивну честь України.

З подякою до присутніх звернувся і сам чемпіон. Ігор Олефіренко наголосив, що в його перемозі є значна заслуга волонтерів з КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» та запросив підтримати його на Олімпійських Іграх 2016 року.

Ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Осадчий І.Г. і всі присутні побажали іменитим гостям великих досягнень в марафонському спорті і перемоги на Олімпійських Іграх 2016 року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/5-zhovtnya-2015-roku-do-kvnz-kor-akademiyi-neperervnoyi-osvity-zavitav-peremozhets-12-go-mizhnarodnogo-bilotserkivskogo-marafonu-olefirenko-igor-iz-svoyim-trenerom-romanchukom-sergiyem/