Академія

Бер 24 2016

Print this Запис

31 березня 2016 року МОН України проводить вебінар «Запобігання сексуальному насильству: навчіть дитину захищатися»

31 березня 2016 року Міністерство освіти і науки України спільно із ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у співпраці з Українським фондом «Благополуччя дітей» та за технічної підтримки видавництва «Педагогічна преса» проводить вебінар на тему «Запобігання  сексуальному насильству: навчіть дитину захищатися» (Лист МОН 1/9-102 від 26.02.2016.doc.)

Під час заходу будуть розглянуті наступні питання: що таке сексуальне насильство; які дії стосовно дітей вважаються сексуальним насильством; причини виникнення сексуального насильства над дітьми та наслідки; які ситуації та сигнали у поведінці дитини повинні викликати тривогу дорослої людини; як дорослим говорити з дітьми про безпеку задля попередження можливих ситуацій сексуального насильства; просвітницька робота з дітьми 4-6 років: методика проведення інтерактивних бесід, покликаних навчити дитину п’ятьох правил безпечної поведінки.

Для належного проведення відео-трансляції необхідно пройти попередню реєстрацію та отримати пароль для прямого включення і до 25 березня 2016 року повідомити про місце проведення прямого включення із зазначенням відповідної електронної адреси та контактів відповідальної за проведення трансляції особи на електронну адресу: news@pedpresa.com.ua з позначкою «вебінар 31 березня».

Регіони,  які не встигнуть зареєструватися, можуть спілкуватися в текстовому  режимі в  коментарях на сторінці трансляції. Коментарі будуть   озвучені під час обговорення. Сторінка проведення трансляції для широкого загалу: http://pedpresa.ua/150500-online-14.html

Сторінка з налаштуваннями для підключення: http://pedpresa.ua/tech

Початок семінару – об 11.00.

Додаткова інформація про отримання паролю доступу для прямої трансляції за тел. 095-302-40-39 (Ємельяненко Сергій Анатолійович).

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/31-bereznya-2016-roku-mon-ukrayiny-provodyt-vebinar-zapobigannya-seksualnomu-nasylstvu-navchit-dytynu-zahyshhatysya/