Академія

Бер 31 2016

Print this Запис

31 березня 2015 року відбулось урочисте закриття ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

31 березня 2015 року у Білоцерківському міському Будинку органної та камерної музики відбулось урочисте закриття олімпіади.

   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учасників та переможців олімпіади, юних географів, талановиту шкільну молодь вітали із завершенням випробувань посадові особи:

Раїса Іванівна Євтушенко, заступник голови оргкомітету олімпіади, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України.
Іван Григорович Осадчий, заступник голови оргкомітету олімпіади, ректор Академії неперервної освіти, доктор педагогічних наук.
Сергій Валерійович Пєтков, голова журі олімпіади, заступник директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, професор, доктор юридичних наук.
Андрій Гвоздецький, старший адвокат Адвокатського об’єднання «Спенсер і Кауфманн».
Наталія Олександрівна Беца, національний спеціаліст проектів у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
Іван Гречківський,   адвокат, голова Комітету Національної Асоціації адвокатів України з міжнародних зв’язків.
Вадим Красник, адвокат, керівник секретаріату Ради адвокатів України, секретаріату Національної асоціації адвокатів України.

Осадчий І.Г. оголосив підсумки олімпіади та разом із членами журі вручили юним обдаруванням дипломи учасників та нагородили переможців дипломами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Серед нагороджених – представники команд Вінницької (3 учасники), Волинської (1 учасник), Донецької (1 учасник), Житомирської (2 учасники), Запорізької (2 учасники), Івано-Франківської (3 учасники), Київської (1 учасник), Кіровоградської (2 учасники), Луганської (1 учасник), Миколаївської (1 учасник), Полтавської (6 учасників), Сумської (3 учасники), Харківської (3 учасники), Хмельницької (1 учасник), Черкаської (2 учасники).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Крім дипломів, переможці олімпіади були нагороджені й цінними подарунками: ноутбуками, планшетами, грошовими преміями, смартфонами, цікавими книгами від спонсорів олімпіади

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Юних правознавців вітали вихованці дитячих колективів «Співограй» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник», школи мистецтв № 5 міста Білої Церкви.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Керівники команд Луганської, Хмельницької та Івано-Франківської областей виступили зі щирими словами вдячності організаторам олімпіади і членам журі, а представники команд Харківської, Житомирської та Полтавської областей – з номерами художньої самодіяльності. Вірші, які вони декламували, були пронизані духом єдності, патріотизму.

Свято закриття олімпіади завершилося традиційною церемонією передачі естафети олімпіади від команди Київської – команді Житомирської області та виконанням олімпійської прощальної пісні.

Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!

 Дипломи І ступеня:

  1. Павлова Юлія Володимирівна, учениця 10 класу Комунального закладу «Полтавська гімназія №6» Полтавської міської ради Полтавської області.
  2. Бондаренко Анастасія Павлівна, учениця 11 класу Запорізької суспільно-гуманітарної гімназії №27 Запорізької міської ради Запорізької області.
  3. Болдова Світлана Сергіївна, учениця 11 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області.
  4. Лепешко Ярослав Миколайович, учень 11 класу Запорізької гімназії №11 Запорізької міської ради Запорізької області.
  5. Миславський Інокентій Володимирович, учень 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області.

 Дипломи ІІ ступеня:

  1. Зогаль Дар’я Олександрівна, учениця 8 класу Комунального закладу «Полтавська гімназія №6» Полтавської міської ради Полтавської області.
  2. Орел Віталій Іванович, учень 10 класу    Кашперівської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів Тетіївської районної ради Київської області.
  3. Сологуб Вікторія Вікторівна, учениця 10 класу закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35» Вінницької міської ради Вінницької області.
  4. Бернас Катерина Олександрівна, учениця 11 класу закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35» Вінницької міської ради Вінницької області.
  5. Веремчук Мар’яна Олегівна, учениця 11 класу Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей» Володимир-Волинської міської ради Волинської області.
  6. Зубко Анна Олександрівна, учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя Радянського Союзу Якименка А.Д. селища міського типу Володарське Володарського району Донецької області.
  7. Кубишкін Дмитро Олексійович, учень 11 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 м. Суми Сумської області.
  8. Онишко Ірина Миколаївна, учениця 11 класу Коростишівської гуманітарної гімназії №5 ім. Т.Г.Шевченка Житомирської області.
  9. Подоляка Тетяна Олегівна, учениця 11 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Сумської області.
  10. Процько Максим Ігорович, учень 11 класу Кременчуцького ліцею №4 Кременчуцької міської ради Полтавської області.
  11. Сащенко Марія Ігорівна, учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 156 Харківської міської ради Харківської області.

Дипломи ІІІ ступеня:

  1. Зацепіло Валентин Євгенович, учень 10 класу гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.
  2. Клочко Анжела Дмитрівна, учениця 10 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 м. Суми Сумської області.
  3. Масюк Поліна Іванівна, учениця 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради Черкаської області.
  4. Медвідь Володимир Ярославович, учень 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи №12 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області.
  5. Толстих Єлизавета Олексіївна, учениця 10 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради Луганської області.
  6. Бондаренко Софія Ігорівна, учениця 11 класу Коростишівської гуманітарної гімназії №5 ім. Т.Г. Шевченка Житомирської області.
  7. Вершиніна Дар’я Олегівна, учениця 11 класу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей №7 Вінницької міської ради»  Вінницької області.
  8. Гулевська Дарія Володимирівна, учениця 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 Гадяцької міської ради Полтавської області.
  9. Дем’янченко Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Зіньківської районної ради Полтавської області.
  10. Дороневич Катерина Анатоліївна, учениця 11 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради Миколаївської області.
  11. Кахнова Марина Геннадіївна, учениця 11 класу гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.
  12. Ковтун-Сальнікова Марина Олексіївна, учениця 11 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – «Ліцей «УСПІХ» Хмельницької області.
  13. Лесюк Христина Михайлівна, учениця 11 класу Коломийського навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Коломийської міської ради Івано-Франківської області.
  14. Романчук Дмитро Геннадійович, учень 11 класу Карлівської гімназії ім. Ніни Герасименко Карлівської районної ради Полтавської області.
  15. Тепак Святослав Ярославович, учень 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області.
  16. Шестопалова Анастасія Вікторівна, учениця 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради Черкаської області.

Усі фото із закриття олімпіади будуть >>тут<<

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/31-bereznya-2015-roku-vidbulos-urochyste-zakryttya-iv-etapu-vseukrayinskoyi-olimpiady-z-pravoznavstva/