Академія

Сер 30 2016

Print this Запис

30 серпня 2016 року проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації навчально-виховного процесу на заняттях із фізичної культури та захисту Вітчизни у 2016/2017 навчальному році»

30 серпня 2016 року проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації навчально-виховного процесу на заняттях із фізичної культури та захисту Вітчизни у 2016/2017 навчальному році» для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, керівників районних, міських методичних об’єднань учителів фізичної культури та захисту Вітчизни.

У роботі наради взяли участь Лакіза Олексій Миколайович, в.о. завідувача кафедри філософії освіти та управління КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» і Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учасники наради переглянули трансляцію веб-конференції Національної академії педагогічних наук України: «Упровадження тренінгової програми для педагогічних працівників «З Україною в серці»; «Сучасні акценти військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді».

Під час наради були розглянуті такі питання:

Перспективи реалізації Концепції нової української школи.

 • Про методичні рекомендації щодо викладання фізичної культури та захисту Вітчизни в загальноосвітніх навчальних закладах. у 2016/2017 н.р.
 • Про курси підвищення кваліфікації  вчителів фізичної культури і захисту Вітчизни та заходи міжкурсового періоду в 2016/2017 н.р.
 • Про результати ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу» в 2015/2016 н.р.
 • Про діяльність обласної  школи  передового  педагогічного досвіду вчителів фізичної культури.
 • Про проведення міжнародного семінару з питань упровадження корфболу в навчальних закладах.
 • Про організацію олімпійської освіти в загальноосвітніх навчальних закладах Київщини.

Вироблено такі спільні рекомендації:

 1. Ознайомити у ході засідань районних, міських методичних об’єднань учителів фізичної культури, захисту Вітчизни навчання із:
 • Концепцією нової української школи та перспективами її реалізації у процесі навчання;
 • методичними рекомендаціями МОН України щодо навчання фізичної культури та захисту Вітчизни в загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 н.р.;
 • оновленою програмою з фізичної культури для початкової школи;
 • інформацію веб-конференції НАПН України щодо вивчення організації військово-патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах;
 • методичними матеріалами щодо національно-патріотичного виховання юного покоління, розміщеними на освітньому порталі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;
 • листом ДНЗ «ІМЗО» від 29.07.2016 № 2.1/10-1855» «Про методичні рекомендації щодо здорового способу життя та фізкультурно-спортивної роботи з дітьми та учнівською молоддю у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році».

Методисти регіональних методичних служб, керівники районних,
міських методичних об’єднань вчителів фізичної культури, захисту Вітчизни.

До 1 вересня 2016 року

 1. Забезпечити виконання нормативних документів МОН України щодо збереження здоров’я учнів під час проведення занять із фізичної культури, захисту Вітчизни та позаурочних заходів із фізичного і військово-патріотичного виховання.

Методисти регіональних методичних служб,
директори загальноосвітніх навчальних закладів, учителі
фізичної культури, захисту Вітчизни.

Постійно

 1. Забезпечити виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2000 № 1770 «Про затвердження положення про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей» та наказу департаменту освіти і науки Київської ОДА від 3 вересня 2015 року «Про поліпшення навчально-виховного процесу з предмета «Захист Вітчизни» і роботи з військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді у навчальних закладах Київської області» щодо організації військово-патріотичного виховання учнівської молоді, навчально-виховного процесу із захисту Вітчизни та навчально-методичної роботи з вчителями захисту Вітчизни.

Відділ методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни
КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», методисти регіональних методичних служб,
директори загальноосвітніх навчальних закладів, учителі захисту Вітчизни

Постійно

 1. Підготувати й подати інформацію для формування банку даних кількісний і якісний склад учителів району (міста), які викладають фізичну культуру та захист Вітчизни електронну адресу viktor-64@ukr.net.

Методисти регіональних методичних служб, керівники районних, міських методичних об’єднань вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни.
До 15 жовтня 2016 року

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/30-serpnya-2016-roku-provedeno-instruktyvno-metodychnu-naradu-osoblyvosti-organizatsiyi-navchalno-vyhovnogo-protsesu-na-zanyattyah-iz-fizychnoyi-kultury-ta-zahystu-vitchyzny-u-2016-2017-navchalnomu-ro/