Академія

Сер 29 2016

Print this Запис

29 серпня 2016 року відбувся навчально-методичний семінар «Особливості реалізації багатокомпонентного змісту початкової освіти в оновлених навчальних програмах у 2016/2017 н.р.»

29 серпня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся навчально-методичний семінар «Особливості реалізації багатокомпонентного змісту початкової освіти в оновлених навчальних програмах у 2016/2017 н.р.» для вчителів початкових класів опорних навчальних закладів Київської області.

Мета заходу: ознайомлення з нормативно-правовим та програмно-методичним забезпеченням організації навчально-виховного процесу в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів області у 2016/2017 навчальному році.

У семінарі взяли участьучителі початкових класівусіх опорних закладів Київщини.

Відкрила семінар Бачинська Євгенія Миколаївна, проректорКВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент, яка познайомила учасників семінару з концепцією «Нової української школи», презентувала основні її положення, розповіла про ключові життєві компетентності, педагогіку партнерства, способи мотивації учителя.

Седеревічене Алла Олексіївна, завідувач відділу початкової освіти, Ткаченко Аліна Олександрівна, методист відділу початкової освіти, Дишлева Ірина Миколаївна, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної і початкової освіти, кандидат педагогічних наук; Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни окреслили особливості ключових змін в оновлених навчальних програмах для учнів молодшого шкільного віку,визначили орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи в 2016/2017 навчальному році.

Під час проведення круглого столу педагоги активно обговорювали методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у школі І ступеня в цьому навчальному році. Якою ручкою виправляти помилки, яким олівцем писати, як перевірити навичку читання, як навчити дітей писати есе, як вивчати таблицю множення і ділення – такі та інші питання були предметом учительської дискусії.

«У переддень нового навчального року дякуємо методистам відділу початкової освіти за актуальну інформацію щодо впровадження компетентнісного підходу до організації навчально-виховного процесу в початковій школі».

Перин Василь Михайлович,

учитель початкових класів Шкарівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Білоцерківського району

 

«Зміни в навчальних програмах для учнів початкових класів спонукають учителя переглянути свої підходи до навчання та виховання учнів молодшого шкільного віку. Навчати так, як навчали раніше, неможливо. Шукаймо резерви в інтеграції змісту, застосуванні інтерактивних методів, упровадженні цікавих організаційних форм».

Білик Олена Миколаївна, вчитель початкових класів

Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

 

 

 

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/29-serpnya-2016-roku-vidbuvsya-navchalno-metodychnyj-seminar-osoblyvosti-realizatsiyi-bagatokomponentnogo-zmistu-pochatkovoyi-osvity-v-onovlenyh-navchalnyh-programah-u-2016-2017-n-r/