Академія

Сер 30 2016

Print this Запис

29 серпня 2016 року відбулася інструктивно-методична нарада «Викладання суспільствознавчих предметів у 2016/2017 навчальному році»

29 серпня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено інструктивно-методичну нараду ««Викладання суспільствознавчих предметів у 2016/2017 навчальному році» для методистів  районних (міських) методичних кабінетів, центрів, керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів історії та правознавства.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час наради учасники  переглянули  трансляцію веб-конференцій Національної академії педагогічних наук України «Методичний коментар щодо вивчення суспільствознавчих предметів у 5–11 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2016–2017 навчальному році з урахуванням змін у програмах».

Бондарук Ірина Петрівна, завідувач відділу методики викладання суспільствознавчих предметів, ознайомила учасників наради з Концептуальними засадами реформування середньої освіти «Нова українська школа».

Гребенчук Тетяна Олександрівна, методист відділу методики викладання суспільствознавчих предметів, наголосила на нові акценти у змісті шкільної історичної освіти.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вироблено такі спільні рекомендації:

  1. Провести засідання методичних об’єднань учителів історії та правознавства, на яких обговорити:
  • Концептуальні засади реформування середньої освіти «Нова українська школа»;
  • нормативне та програмно-методичне забезпечення викладання предметів суспільствознавчої галузі у 2016/2017 н.р.;
  • актуальні питання історичної та правової освіти

Методисти районних (міських) відділів освіти, керівники районних (міських) методичних об’єднань учителів історії та правознавства
Серпень 2016 року

  1. Оновити банк даних про освітній рівень та кількісний склад учителів суспільствознавчих предметів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області та згідно з формою надати в академію для узагальнення

Методисти районних (міських) відділів освіти, керівники районних (міських) методичних об’єднань учителів історії та правознавства
До 15 жовтня 2016 року

  1. Проаналізувати результати Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, творчих конкурсів з історії та правознавства у 2015/2016 навчальному році.  Вжити заходів щодо вдосконалення системи роботи вчителів суспільствознавчих предметів з підготовки учнів до участі в інтелектуальних змаганнях.

Керівники районних (міських) методичних об’єднань учителів історії та правознавства
Серпень 2016 року

  1. З метою підготовки вчителів до впровадження інноваційних технологій навчання у процесі вивчення суспільствознавчих предметів організувати проведення курсів підвищення фахової кваліфікації з проблем:
  • «Упровадження технологій інтерактивного навчання та розвитку критичного мислення у процесі вивчення суспільствознавчих предметів» (розробники: І.П. Бондарук, Т.О. Ремех)
  • «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій у процесі вивчення суспільствознавчих предметів»;
  • «Формування громадянської компетентності  засобами сучасного змісту суспільствознавчої освіти»;

Відділ методики викладання суспільствознавчих предметів
Протягом року

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/29-serpnya-2016-roku-vidbulasya-instruktyvno-metodychna-narada-vykladannya-suspilstvoznavchyh-predmetiv-u-2016-2017-navchalnomu-rotsi/