Академія

Сер 30 2016

Print this Запис

29 серпня 2016 року проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації навчально-виховного процесу на заняттях словесності у 2016/2017 навчальному році»

29 серпня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації навчально-виховного процесу на заняттях словесності у 2016/2017 навчальному році» для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів; керівників районних, міських методичних об’єднань учителів-словесників.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У роботі наради взяли участь:

Поліщук Оксана Миколаївна, завідувач відділу методики викладання української мови та літератури;

Химера Наталія Володимирівна, завідувач лабораторії методики викладання зарубіжної літератури;

Кірнасовська Розалія Вільгельмівна, методист  відділу методики викладання іноземних мов;

методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів-словесників.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час наради учасники  переглянули  трансляцію веб-конференцій Національної академії педагогічних наук України «Методичний коментар щодо вивчення української мови та літератури у 5–11 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2016–2017 навчальному році з урахуванням змін у програмах»; «Методичні рекомендації з конструювання і використання компетентнісно орієнтованих завдань на уроках мов національних меншин і зарубіжної літератури»; ознайомилися з методичними рекомендаціями щодо викладання  предметів «Українська мова та література», «Зарубіжна література», «Російська мова» в 2016/2017 н.р.

Вироблено такі спільні рекомендації:

1.Ознайомити на секційних засіданнях районних, міських методичних об’єднань учителів-словесників із:

  • Концепцією нової української школи та перспективами її реалізації у процесі навчання;
  • методичними рекомендаціями МОН України щодо навчання української мови і літератури, зарубіжної літератури, російської мови в загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 н.р.;
  • концептуальними засадами підручників нового покоління із української мови та літератури, зарубіжної  літератури і російської мови;
  • обговорити інформацію веб-конференцій Національної академії педагогічних наук України щодо вивчення філологічних дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах.

Методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів;
керівники районних, міських методичних об’єднань учителів-словесників
До 1 вересня 2016 року

  1. Організувати роботу постійно діючих консультпунктів з надання методичної допомоги щодо роз’яснення змін до навчальних програм та особливостей навчання філологічних предметів:
  •      методистам районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів.

Відділи, лабораторії  КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»
Протягом навчального року

  •     учителям-словесникам загальноосвітніх навчальних закладів.

Методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів;
керівники районних, міських методичних об’єднань учителів-словесників
Протягом навчального року

  1. Підготувати та подати в електронному варіанті інформацію про освітній рівень та якісний склад учителів районів, міст, які навчають української мови і літератури, зарубіжної літератури, російської мови.

Методисти районних, міських методичних кабінетів
До 10 жовтня 2016 року

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/29-serpnya-2016-roku-provedeno-instruktyvno-metodychnu-naradu-osoblyvosti-organizatsiyi-navchalno-vyhovnogo-protsesu-na-zanyattyah-slovesnosti-u-2016-2017-navchalnomu-rotsi/