Академія

Жов 28 2015

Print this Запис

28 жовтня 2015 року відбулась зустріч Ондржея Андриса, заступника головного інспектора чеської шкільної інспекції, з керівниками регіональних методичних служб, директорами навчальних закладів та їх заступниками, науково-педагогічними працівниками Академії

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA28 жовтня 2015 року з ініціативи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації в КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” відбулась зустріч Ондржея Андриса, заступника головного інспектора чеської шкільної інспекції, з керівниками регіональних методичних служб, директорами навчальних закладів та їх заступниками, науково-педагогічними працівниками Академії. 

Було презентовано особливості розвитку освіти в Чехії та оцінювання її якості й ефективності. У своєму виступі Орджеєм Андрисом висвітлено такі аспекти функціонування освіти в Чехії: 

  • нормативне забезпечення освіти Чехії; 
  • принципи та цілі освіти в контексті надання публічних освітніх послуг; 
  • структура освітніх програм; 
  • функції чеської шкільної інспекції. 

У ході обговорення актуальних питань розвитку шкільництва О. Андрис відповів на низку питань. У центрі уваги – діяльність директора школи, особливості надання методичної допомоги педагогічним працівникам, хід проведення шкільного інспектування. 

В. Б. Рогова, в.о. департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, зауважила про те, що ця зустріч є початком плідної співпраці між чеською шкільною інспекцією та обласним департаментом освіти і науки з питань управління освітою, вдосконалення діяльності керівників навчальних закладів і розвитку їхньої управлінської культури. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/28-zhovtnya-2015-roku-vidbulas-zustrich-ondrzheya-andrysa-zastupnyka-golovnogo-inspektora-cheskoyi-shkilnoyi-inspektsiyi-z-kerivnykamy-regionalnyh-metodychnyh-sluzhb-dyrektoramy-navchalnyh-zakladiv-ta/