Академія

Січ 29 2016

Print this Запис

28 січня 2016 року відбулося засідання науково-методичної ради академії

28 січня 2016 року в академії під головуванням ректора І.Г.Осадчого відбулося засідання науково-методичної ради. На порядок денний винесено такі питання:

  1. Про програму освітньої діяльності курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів – учасників Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" (за освітнім проектом "Педагогічна майстерня").
  2. Про критерії оцінювання документів учасників огляду та критерії  оцінювання діяльності.   методичних кабінетів ліцеїв, гімназій, колегіумів, спеціалізованих загальноосвітніх шкіл (додаток 2).
  3. Про проект Положення про підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які мають педагогічні звання (додаток 3).
  4. Про Циклограми діяльності практичного психолога та соціального педагога загальноосвітнього навчального закладу.
  5. Про рукописи навчальних видань і програм, електронні освітні ресурси, підготовлені педагогічними працівниками Київської області.
  6. Про методичні розробки педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння педагогічних звань.
  7. Про матеріали передового педагогічного досвіду, представлені на обласну виставку «Освіта Київщини».
  8. Про залікові книжки з обліком методичної роботи педагогічних працівників, які мають педагогічні звання.

З першого питання доповідала Бобкова О.С., завідувач відділу координації методичної роботи академії. Доповідач інформувала членів ради про освітній проект "Педагогічна майстерня", серед завдань якого – підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників – учасників Всеукраїнського конкурсу "Учитель року". За результатами обговорення рада одностайно підтримала проект рішення щодо схвалення програми освітньої діяльності курсів для зазначеної категорії педагогів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Друге питання, винесене на розгляд, є логічним продовженням започаткованого минулого року в Київській області огляду методичних кабінетів. Учасниками цьогорічного огляду визначені методичні служби  ліцеїв, гімназій, колегіумів, спеціалізованих загальноосвітніх шкіл.  Захід проводиться з метою модернізації науково-методичної роботи з педагогічними кадрами та підвищення її ролі у розвитку професійної компетентності педагогічних працівників. Про критерії оцінювання документів учасників огляду та критерії  оцінювання діяльності  методичних кабінетів ліцеїв, гімназій, колегіумів, спеціалізованих загальноосвітніх шкіл доповіла Бобкова О.С., завідувач відділу координації методичної роботи академії. Науково-методична рада схвалила критерії оцінювання у запропонованій редакції.

Подібне рішення прийнято і з наступного питання – розгляд проекту  Положення про підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які мають педагогічні звання. Із текстом розробленого документу присутніх ознайомила вчений секретар академії Л.В. Кабан.

Про Циклограми діяльності практичного психолога та соціального педагога загальноосвітнього навчального закладу доповідала Панченко Т.Л., завідувач відділу практичної психології і соціальної роботи, кандидат психологічних наук. Науково-методична рада схвалила циклограми, рекомендувала подати на затвердження в установленому порядку, після чого – опублікувати в обласному інформаційно-методичному збірнику. 

У змісті п'ятого питання розглянуто програму з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму, програму гуртка для загальноосвітніх навчальних закладів, два рукописи навчальних видань і електронний освітній ресурс для вчителів географії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

     Традиційним для січневого засідання науково-методичної ради є розгляд методичних розробок педагогів, які у поточному навчальному році атестуються на присвоєння педагогічних звань. Радою розглянуто й схвалено 23 методичні розробки. Також схвалено залікові книжки з обліком методичної роботи педагогічних працівників, яким за результатами попередніх атестацій присвоєно педагогічні звання. Розгорнута інформація про матеріали, розглянуті науково-методичною радою на черговому засіданні, розміщена у вкладці.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/28-sichnya-2016-roku-vidbulosya-zasidannya-naukovo-metodychnoyi-rady-akademiyi/