Академія

Тра 04 2017

Print this Запис

28 квітня 2017 року відбувся інструктивно-методичний вебінар з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів у ЗНЗ Київщини

28 квітня 2017 року було проведено інструктивно-методичний вебінар «Організація та проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Київщини» для працівників регіональних органів управління освітою та методичних служб, директорів та вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів.

   

У заході взяли участь Ільченко Анатолій Іванович, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Лакіза Олексій Миколайович, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти та менеджменту Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент, Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

Під час вебінару розглядалися такі питання:

  1. Про постанову Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» та наказ Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня 2016 року № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України».
  2. Про методичні рекомендації щодо організації проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Київської області.

 

Трансляцію вебінару можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ALTWbdaBrj4

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/28-kvitnya-2017-roku-vidbuvsya-instruktyvno-metodychnyj-vebinar-z-pytan-provedennya-shhorichnogo-otsinyuvannya-fizychnoyi-pidgotovlenosti-uchniv-u-znz-kyyivshhyny/