Академія

Жов 28 2016

Print this Запис

27 жовтня 2016 проведений круглий стіл «Освіта дорослих як засіб адаптації ВПО до нових соціально-економічних умов»

27 жовтня 2016 року у приміщенні Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості ГО «Центр неформальної освіти» при сприянні КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» був проведений круглий стіл «Освіта дорослих як засіб адаптації ВПО до нових соціально-економічних умов».

Захід відбувся в раках проекту «Освіта дорослих як шлях інтеграції ВПЛ в місцеві громади», який реалізується за фінансової підтримки німецької (неурядової) організації Німецьке об’єднання народних університетів (DVV International).

Під час круглого столу обговорювались питання об’єднання зусиль провайдерів неформальної освіти в регіоні, налагодження взаємодії між ВПО та мешканцями Київської області з метою реалізації потенціалу ВПО щодо працевлаштування та самореалізації на новому місці проживання.

У заході прийняли участь  представники навчальних закладів м. Біла Церква, м. Бориспіль, м. Тетіїв; Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості; бібліотечних установ,громадських організацій Київської області тощо.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/27-zhovtnya-2016-provedenyj-kruglyj-stil-osvita-doroslyh-yak-zasib-adaptatsiyi-vpo-do-novyh-sotsialno-ekonomichnyh-umov/