Академія

Жов 27 2016

Print this Запис

26 жовтня 2016 року проводився круглий стіл “Сервісне науково-методичне обслуговування навчальних закладів в умовах децентралізації”

26 жовтня 2016 року в рамках  VIII Міжнародного форуму “Інноватика в сучасній освіті” та Міжнародної виставки “World Edu” Інститутом модернізації змісту освіти  Міністерства освіти і науки України  проводився круглий стіл  “Сервісне науково-методичне обслуговування навчальних закладів в умовах децентралізації”. В заході взяли участь керівники регіональних методичних служб, директори опорних шкіл, спеціалісти відділів і управлінь освіти  Київщини разом зі своїми  колегами з усіх куточків України. Зібрання очолила Пушкарьова Т.О. – к.п.н., професор, начальник відділу проектного управління Іституту модернізації змісту освіти МОН України. Проект “Організаційно-педагогічні засади сервісного обслуговування навчальних закладів в умовах децентралізації органів управління освітою” представив його керівник – Литвиненко Г.М., доцент, ст.науковий співробітник відділу проектного управління Іституту модернізації змісту освіти. Про практичне функціонування районних (міських) методичних кабінетів і центрів як науково-методичних установ в сучасних умовах та шляхи взаємодії з новоствореними управлінськими та методичними структурами в об’єднаних територіальних громадах говорила Боднар О.С., д.пед.н., доцент, в.о. завідувача кафедри методології та менеджменту освіти  Тернопільського обласного комунального інституту  післядипломної педагогічної освіти, учасник робочої групи проекту.

Присутні жваво ділилися враженнями і досвідом  щодо сучасного стану науково-методичної роботи в системі освіти регіонів , а також  обговорювали плани щодо розвитку науково-методичної служби та її місце в умовах децентралізації. Наприкінці обговорення керівники проекту закликало педагогічну і методичну громадськість і всіх присутніх долучитися до обговорення  майбутнього науково-методичних установ системи післядипломної освіти.

 Відділ координації методичної роботи

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/26-zhovtnya-2016-roku-provodyvsya-kruglyj-stil-servisne-naukovo-metodychne-obslugovuvannya-navchalnyh-zakladiv-v-umovah-detsentralizatsiyi/