Академія

Жов 27 2016

Print this Запис

26 жовтня 2016 року на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбулося практичне навчання вчителів початкових класів

26 жовтня 2016 року  на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради Київської області відбулося виїзне практичне  навчання слухачів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проблемно – тематичних курсів з проблеми «Психолого-педагогічні та методичні аспекти організації роботи з обдарованими дітьми молодшого шкільного віку» для вчителів початкових класів, вихователів ГПД.

Радо вітали їх на землі Сквирській  директор навчального закладу В.П. Юхимчак, заступники директора з навчально-виховної роботи Т.Г.Заруднюк, Ніколаєнко С.В.

Слухачі курсів відвідали уроки майстер-класів у вчителів навчального закладу.

Боговик Оксани Петрівни, учителя-методиста. Урок математики. 2-А класі на тему: «Додавання і віднімання чисел в межах 20 з переходом через десяток. Периметр квадрата.

На уроці  учитель розвивала навички додавання і віднімання чисел в межах 20 з переходом через десяток; вчила обчислювати периметр квадрата, розв`язувати задачі; розвивала пізнавальну активність, уміння спостерігати і порівнювати, робити висновки, висловлювати власну думку; визначати істині та хибні висловлювання; сприяти розвитку логічного мислення, математичної мови; розвивати кмітливість, спостережливість, пізнавальні інтереси; виховувати любов до математики, культуру розумової праці, бережливе ставлення до природи.

Галашевської  Світлани Володимирівни, старшого учителя. Урок математики. 3-Б класу на тему:» Додавання на основі десяткового складу числа. Знаходження значення виразу при заданих значеннях змінної. Задачі на дві дії першого ступеня»

Учитель Галашевська С.В. ознайомила учнів з додаванням круглих десятків з переходом через розряд; вдосконалювала обчислювальні навички; удосконалювала з учнями вміння складати і розв’язувати задачі за коротким записом; розвивати логічне мислення, творчі здібності; виховувати любов до математики.

Хомочкіної  Віри Петрівни, учителя-методиста. Урок української мови. 4-Б класу на тему:» Відмінювання іменниківза відмінками»

На уроці було ознайомлено учнів із системою відмінків іменників, з відмінюванням як зміною форм слова; вироблено вміння відмінювати іменники в однині, визначати відмінки; розвивати пам’ять, увагу, мислення та вміння користуватись книжкою, розвивати мовлення учнів, творчі здібності; виховувати любов до природи, вчити відчувати її красу; виховувати сумлінне ставлення до навчальної праці, старанність і наполегливість.

 Із системою роботи вчителя початкових класів з обдарованими учнями ознайомила учитель-методист, голова шкільного методичного  об’єднання Юхимчак Наталія Анатоліївна. Тема її виступу була «Паростки дитячої творчості». Наталія Анатоліївна  звернула увагу на розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови.

Слухачів  було ознайомлено із історією навчального закладу Вони відвідали музей ліцею, де послухали цікаву розповідь заслуженого вчителя України, кандидата педагогічних наук Василя Івановича Цимбалюка. Вчителі завітали до книгозбірні навчального закладу, яка нараховує 6,5 тисяч літератури: художньої, підручників, навчальних посібників, словників, енциклопедій, періодичних видань понад  50 видів.  Бібліотекар Надія Петрівна роз повіла про розвиток читацьких інтересів в учнів початкової ланки, звернула увагу на позаурочні заходи, які  проводяться з дітьми: читацькі конференції, обговорення книг, усні журнали, конкурси.

Потім слухачі завітали до актової зали ,де заступник директора з навчально-виховної роботи Ніколаєнко С.В. розповіла про  розвиток творчих здібностей у позаурочній діяльності.  Слухачі мали нагоду почути хоровий спів, ансамблі,декламаторів , гру на музичних інструментах учнів 1-4 класів.

 Перед слухачами виступила Плівачук Катерина Володимирівна, доцент кафедри філологічних, суспільно- гуманітарних та мистецьких дисциплін КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України з темою: «Психолого-педагогічні аспекти виховання обдарованої дитини в школі І ступеня».

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/26-zhovtnya-2016-roku-na-bazi-nvk-skvyrskyj-litsej-zosh-i-ii-stupeniv-vidbulosya-praktychne-navchannya-vchyteliv-pochatkovyh-klasiv/