Академія

Тра 27 2016

Print this Запис

26 травня 2016 року проведено міжнародну науково-практичну конференцію з проблеми «Удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки в умовах євроінтеграції»

26 травня 2016 року  на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” проведено міжнародну науково-практичну конференцію з проблеми «Удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки в умовах євроінтеграції».

Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”, Білоцерківський інститут економіки та управління, німецько-українське наукове об’єднання ім. Юрія Бойка-Блохина (Мюнхен), Академія управління при Президентові Республіки Бєларусь, Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського та Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

Участь у конференції взяли науково-педагогічні, педагогічні працівники кафедр Академії, а також методисти з бібліотечних фондів районних методичних служб та бібліотечні працівники Київщини.

Питання для обговорення – стратегія розвитку бібліотечної сфери та пріоритети формування галузевого інформаційного простору, розвиток наукової та інноваційної діяльності в системі освіти, оновлення цілей і змісту вищої освіти тощо.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/26-travnya-2016-roku-provedeno-mizhnarodnu-naukovo-praktychnu-konferentsiyu-z-problemy-udoskonalennya-informatsijno-resursnogo-zabezpechennya-osvity-i-nauky-v-umovah-yevrointegratsiyi/