Академія

Гру 28 2015

Print this Запис

26 грудня 2015 року  відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб, організований громадською організацією «Кримська діаспора»

26 грудня 2015 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб «Процедура реалізації свого конституційного права на земельну ділянку» (спікер – Андрій Гиренко, Марія Кличановська, Гліб Омельченко).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Семінар був організований громадською організацією «Кримська діаспора» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні та уряду Японії у рамках проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Розглядались питання:

1. Нормативна база  отримання земельних відносин.

2. Роз'яснення порядку користування публічної кадастрової картою України в режимі он-лайн ( Інтернет ) .

3. Практика організації пошуку та отримання земельної ділянки.

4. Відповіді на питання по земельному праву та поради щодо використання земельного законодавства.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У ході семінару відбулось обговорення нагальних проблем правового та соціального захисту ВПО. Учасники семінару висловили подяку організаторам заходу та сподівання щодо подальшої підтримки ВПО з боку громади.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/26-grudnya-2015-roku-vidbuvsya-seminar-dlya-vnutrishno-peremishhenyh-osib-organizovanyj-gromadskoyu-organizatsiyeyu-krymska-diaspora/