Академія

Жов 26 2016

Print this Запис

25 жовтня 2016 року відбувся семінар-практикум щодо підготовки учнів навчальних закладів області до складання ЗНО з хімії

25 жовтня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено семінар-практикум для керівників районних, міських методичних об’єднань учителів хімії й творчої спілки учителів хімії «Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання у контексті компетентнісної освіти».

Всього учасників заходу – 46 осіб.

У роботі семінару взяли участь Дем’яненко Олена Олександрівна, проректор акдемії, доцент кафедри філософії освіти та управління, кандидат педагогічних наук; Сотніченко Ірина Іванівна, доцент кафедри філософії освіти та управління, кандидат педагогічних наук; Бобкова Олена Степанівна, методист відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров’я; Наумова Юлія Миколаївна, учитель хімії Фастівського ліцею-інтернату, учитель-методист.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Розглянуто проблематику підготовки учнів до складання ЗНО в системі компетентнісно зорієнтованої освіти, особливостей структури тесту з хімії як інструменту вимірювання навчальних досягнень учнів та окремих його завдань, проаналізовано результативність складання тесту з хімії у 2016 році на основі звіту Українського центру якості освіти.

У ході обговорення змістових аспектів ЗНО з предмета вироблено низку рекомендацій щодо удосконалення методики підготовки учнів до його складання у процесі навчання хімії в школі.

Рекомендації семінару-практикуму

З метою забезпечення ефективної підготовки учнів навчальних закладів області до складання ЗНО з хімії

 рекомендуємо:

  1. Провести засідання районних, міських методичних об’єднань учителів хімії на яких проаналізувати результати складання ЗНО з хімії в 2016 році та типологію тестових завдань ЗНО з предмета.

Керівники методичних об’єднань, учителі хімії
Листопад 2016 року

  1. Передбачити в планах роботи районних, міських методичних об’єднань на 2017 рік проведення майстер-класів кращих учителів із теми: «Підготовка учнів до складання ЗНО на засадах компетентнісного підходу».

 Керівники методичних об’єднань, учителі хімії
Січень-лютий 2017 року

  1. Організовувати навчально-виховний процес із хімії на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів з метою формування ключових та предметних компетентностей учнів.

 Учителі хімії
Постійно

 Реалізувати систему навчального контролю та оцінювання учнів з хімії з опорою на освітні компетенції, регламентовані Державними стандартами і чинними навчальними програмами.

Учителі хімії
Постійно

  1. Ознайомити учнів, які планують складати ЗНО з хімії у 2017 році, з програмою до його підготовки, надавати за запитами відповідні навчальні консультації.

 Учителі хімії
Протягом навчального року

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/25-zhovtnya-2016-roku-vidbuvsya-seminar-praktykum-shhodo-pidgotovky-uchniv-navchalnyh-zakladiv-oblasti-do-skladannya-zno-z-himiyi/