Академія

Вер 28 2015

Print this Запис

25 вересня 2015 року відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля

25 вересня 2015 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.

У заході взяли участь: заступник Міністра освіти і науки Андрій Гевко, представники Міністерства освіти і науки України, науково-педагогічні працівники, спеціалісти обласних департаментів (управлінь) освіти і науки, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з питань дошкільної освіти, вихователі та керівники дошкільних навчальних закладів України.

Заступник Міністра Андрій Гевко передав привітання Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з Всеукраїнським Днем дошкілля та підкреслив важливу роль вихователя у становленні особистості дитини. «Все починається з садочка. Подальші кроки кожної дитини – це фундамент майбутнього, який закладається вихователем», – наголосив заступник Міністра.

Під час урочистостей було нагороджено кращих представників дошкільної освіти та переможців всеукраїнських конкурсів. За участь у Всеукраїнському фестивалі-огляді «Україна – рідний край» дипломом нагороджено дошкільний навчальний заклад «Світлячок» (ясла-садок) комбінованого типу Обухівської міської ради.

За підготовку та проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару «Фізичне виховання дітей раннього та дошкільного віку у дошкільних навчальних закладах» подяку від Міністерства освіти і науки України отримали Цимбал Олег Іванович, начальник відділу освіти Бучанської міської ради, та Лук’яненко Олена Андріївна, завідувач міським методичним кабінетом відділу освіти Бучанської міської ради.

Під час заходу для вихователів було організовано різноманітні майстер-класи, ЛЕГО-містечко, також у приміщенні працювала виставка-ярмарок дидактичних посібників, освітянських фахових видань.

На урочистому концерті, присвяченому Всеукраїнському Дню дошкілля, вихователів привітали з професійним святом дитячі творчі колективи Київського палацу дітей та юнацтва.

88888

Учасники заходів з відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля від Київської області.

999999

Учасників зібрання вітає заступник Міністра освіти і науки Андрій Гевко.

1010101010

На фотовиставці «Ми маленькі українці» було представлено роботи дошкільних навчальних закладів Київщини: Васильківського дошкільного навчального закладу №3 «Джерельце»; дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №18 «Ясочка» Білоцерківської міської ради; дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Світлячок» Обухівської міської ради; Миронівського центру розвитку дитини «Зернятко» Миронівської міської ради; Сквирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок комбінованого типу) № 1 «Світанок».

212121212

Єременко Раїса Іванівна, завідувач дошкільним навчальним закладом «Світлячок» (ясла-садок) комбінованого типу Обухівської міської ради, отримує нагороду за участь у Всеукраїнському фестивалі-огляді «Україна – рідний край».

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/25-veresnya-2015-roku-vidbuvsya-urochystyj-zahid-prysvyachenyj-vseukrayinskomu-dnyu-doshkillya/