Академія

Лис 25 2015

Print this Запис

25 листопада 2015 року відбувся семінар-практикум «Шкільна бібліотека – інформаційний та соціокультурний центр навчального закладу»

25 листопада 2015 року проведено семінар-практикум для методистів  бібліотечних фондів регіональних методичних служб «Шкільна бібліотека – інформаційний та соціокультурний центр навчального закладу».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У ході заходу розглянуто низку питань:

1. Основні аспекти розвитку бібліотек як інформаційних та соціокультурних центрів навчальних закладів.
2. Використання хмарних сервісів в інформаційній та соціокультурній діяльності бібліотекаря навчального закладу.
3. Порядок забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів у 2015/2016 н.р.

В семінарі-практикумі взяли участь методисти з бібліотечних фондів, бібліотекарі навчальних закладів, голови методичних об’єднань, а також :

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЩербак Валентина Петрівна, завідувач відділу комплектування бібліотечних фондів сервісно-ресурсного центру департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;

Зініченко Лариса Василівна, завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи КВНЗ КОР «Академія неперервної світи»;

Суткова Валентина Олександрівна, завідувач бібліотеки КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

 

В ході проведення семінару-практикуму було вироблено рекомендації:                    

  • Сприяти діяльності бібліотечних працівників щодо трансформації бібліотек у інформаційні та соціокультурні центри навчальних закладів.
  • Обговорити на засіданнях міських, районних методичних формувань бібліотечних кадрів можливості використання хмарних технологій як умова забезпечення професійного розвитку бібліотекарів.
  • Розробити методичні рекомендації щодо застосування хмарних технологій в системі неперервної освіти бібліотечних працівників.
  • Активізувати роботу щодо своєчасного подання інформації на виконання розпорядження Міністерства освіти і науки України від 21.09.2015 № 2.1/10-279 „Щодо наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.02.2012 №111.
  • Узагальнити передовий педагогічний досвід щодо впровадження хмарних технологій у діяльність бібліотекарів навчальних закладів та представити його на обласній педагогічній виставці «Освіта Київщини».

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/25-lystopada-2015-roku-vidbuvsya-seminar-praktykum-shkilna-biblioteka-informatsijnyj-ta-sotsiokulturnyj-tsentr-navchalnogo-zakladu/