Академія

Жов 20 2016

Print this Запис

25-27 жовтня 2016 відбудеться Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

До уваги науково-педагогічних працівників, методистів, вчителів, навчальних закладів!

logo_innovatika_2016

25-27 жовтня 2016 відбудеться Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес.

Виставка працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13 (станція метро «Арсенальна»):

 25-26 жовтня 2016 р. – 10.00 – 18.00;

27 жовтня 2016 р. – 10.00 – 16.00.

Вхід вільний.

Прес-реліз виставки на офіційному сайті за посиланням http://innovosvita.com.ua

З програмою виставки можна ознайомитись за посиланням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/25-27-zhovtnya-2016-vidbudetsya-vosmyj-mizhnarodnyj-forum-innovatyka-v-suchasnij-osviti/