Академія

Гру 01 2015

Print this Запис

25-27 листопада 2015 року відбувся Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу в Україні», у рамках якого проведено фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

З 25 по 27 листопада 2015 року у м. Києві пройшов черговий Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу в Україні», у рамках якого було проведено Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (далі – Конкурс).

Вkonkurs_futbool_1ідкриття семінару і конкурсу відбулося у Будинку футболу. У ньому взяли участь співробітники регіональних федерацій футболу, відповідальні за реалізацію національних програм Федерації футболу України (далі – ФФУ) з розвитку масового футболу, методисти з фізичної культури обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, представники департаменту освіти м. Києва, вчителі-фіналісти Конкурсу, кращі вчителі фізичної культури України, а також провідні вчителі фізичної культури з районів столиці. Від Київської області в роботі семінару взяв участь доцент кафедри філософії освіти та управління КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент Олексій Лакіза.

Перед учасниками семінару виступили: віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Михайло Мельник, керівник штатного апарату Олімпійського комітету України Юрій Тамм, ректор національного Університету фізичної виховання і спорту України Євген Імас, начальник відділу неформальної та інформальної освіти дітей Інституту модернізації змісту освіти Леся Корецька.

konkurs_futbool_2

Відкрив семінар Вадим Костюченко. Він відзначив важливу роль вчителів фізичної культури які не лише впроваджують програму Міністерства освіти і науки України та ФФУ щодо розвитку масового футболу, а й активно реалізують державні програм із патріотичного і фізичного виховання молоді. 

Під час семінару відбулася презентація проектів, спрямованих на розвиток масового футболу в Україні: «Шкільна футзальна ліга України», «Відкриті уроки футболу» та ін. Також були заслухані виступи керівників комітетів ФФУ та Асоціацій з видів масового футболу.

Учасники семінару стали свідками підписання договору про взаємодію між ФФУ і Національним університетом з фізичного виховання та спорту. Важливим пунктом цієї угоди стало створення інституту футболу на базі університету.

26 та 27 листопада 2015 року на базі Скандинавської гімназії у Києві за присутності близько 100 фахівців фізичного виховання та глядачів відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». Конкурсні уроки переглянули й слухачі ОШППД вчителів фізичної культури Київщини.

У фіналі конкурсу взяли участь п’ять вчителів, які за рішенням журі були відібрані з числа переможців обласних конкурсів. Серед них: Вікторія Ковпак (Користівська загальноосвітня школа Олександрійського району Кіровоградської області), Світлана Матюшко (загальноосвітня школа № 294 м. Києва), Людмила Резніченко (спеціалізована школа № 9 м. Суми), Віктор Войцеховський (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою м. Луцьк) і Василь Мороз (спеціалізована школа № 30 м. Херсон).    

konkurs_futbool_3

Учасники фіналу конкурсу

26 листопада вчителі змагалися у номінації «Урок фізичної культури з елементами футболу. На наступний день увазі членам журі та присутнім було запропоновано інноваційні уроки фізичної культури. 

      konkurs_futbool_5

Віктор Войцеховський демонструє цікаві вправи  із загальної фізичної підготовки

konkurs_futbool_6

Василь Мороз проводить інноваційний урок

konkurs_futbool_7

Цікаві вправи з тенісу від Вікторії Ковпак

konkurs_futbool_8

Мультимедійне забезпечення – основа сучасного уроку фізичної культури

konkurs_futbool_9

Фрагмент інноваційного уроку Світлани Матюшко

konkurs_futbool_10

Вправи на релаксацію від Людмили Резніченко

За рішенням журі лауреатами цьогорічного конкурсу стали: Вікторія Ковпак, Світлана Матюшко та Людмила Резніченко. У номінації «Інноваційний урок фізичної культури» переміг Віктор Войцеховський. У номінації «Урок фізичної культуру з елементами футболу» та абсолютним переможцем конкурсної програми визначено Василя Мороза.  

konkurs_futbool_4

Лауреати і переможці отримали дипломи, пам’ятні призи, спортивний інвентар та екіпірування.

Також про цю подію можна дізнатися на офіційному сайті Федерації футболу України за посиланням: http://www.ffu.org.ua/ukr/ffu/about/ffu_news/14593/

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/25-27-lystopada-2015-roku-vidbuvsya-final-vseukrayinskogo-konkursu-innovatsijnyj-urok-fizychnoyi-kultury-ta-urok-fizychnoyi-kultury-z-elementamy-futbolu/