Академія

Лис 25 2016

Print this Запис

24 листопада 2016 року відбувся семінар-практикум для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи

 

24 листопада 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» лабораторією педагогіки інтернатних закладів було проведено перше заняття «Інформаційно-комунікаційні технології в освітньому просторі інтернатного закладу» постійно діючого семінару-практикуму з теми «Професійна компетентність учителя як передумова розвитку особистості учня» для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи.

У заході взяли участь 15 осіб.

Учасники семінару познайомилися з використанням інформаційно-комунікаційних технологій в процесі викладання предметів шкільного курсу (Федорчук В. А., завідувач відділу методики викладання інформатики та обчислювальної техніки КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»), хмарними сервісами в освіті і безпекою в інтернеті (Ткач В. А., завідувач лабораторія інформаційних технологій навчання КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»).

У межах семінару для заступників директорів інтернатних закладів проведено нараду, на якій розглянули нові нормативні документи, що регламентують діяльність закладу, наповнення та оновлення матеріалів веб-сайтів інтернатних закладів області, організацію курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2016/2017 навчальному році та участь педагогічних працівників інтернатних закладів у фахових конкурсах в 2016/2017 навчальному році (Маковкіна Н. О., завідувач лабораторії педагогіки інтернатних закладів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»), проведено індивідуальні консультації.

 

Учасники семінару обговорили і прийняли такі рекомендації:

  1. Продовжувати роботу постійно діючого семінару-практикуму для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи з питань розвитку професійної компетентності вчителя «Професійна компетентність учителя як передумова творчого розвитку особистості учня».

Лабораторія педагогіки інтернатних закладів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»
До 1.09.2017

  1. Активізувати роботу методичних кабінетів інтернатних закладів із розвитку професійних компетентностей учителя в міжатестаційний період.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи
закладів освіти обласної комунальної власності
Постійно

  1. Оптимізувати процес надання науково-методичних послуг педагогічним працівникам використовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології і створення віртуальних методичних кабінетів.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи
закладів освіти обласної комунальної власності

До 1.03.2017

  1. Розробити систему мотивації педагогічних працівників інтернатних закладів до участі у фахових і професійних конкурсах.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи
закладів освіти обласної комунальної власності

Постійно

  1. Узагальнити інноваційний педагогічний досвід за вищезазначеною тематикою з метою презентування на обласній педагогічній виставці «Освіта Київщини».

Лабораторія педагогіки інтернатних закладів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»
До 31.05.2017

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/24-lystopada-2016-roku-vidbuvsya-seminar-praktykum-dlya-zastupnykiv-dyrektoriv-internatnyh-zakladiv-z-navchalno-vyhovnoyi-roboty/