Академія

Жов 05 2015

Print this Запис

Проведено науково-методичний семінар “ЗНО з біології: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування”

З метою покращення якості біологічної освіти та підвищення рівня підготовки учнів до складання ЗНО з біології на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» 05 жовтня 2015 року проведено науково-методичний семінар ЗНО з біології: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування.

У роботі семінару взяли участь: Морщавка Юрій Олександрович, директор Творчого об’єднання «Соняшник»,  Шаламов Руслан Васильвич, кандидат біологічних наук, Заслужений вчитель України, Матущенко Тетяна Антонівна, завідувач відділу методики викладання біології, екології, основ здоров’я та природознавства, Раш Олена Олександрівна, методист відділу методики викладання біології, екології, основ здоров’я та природознавства та 95 вчителів біології та методистів районних, міських методичних центрів, які координують роботу вчителів природничих дисциплін.

Під час роботи вчителі обговорили такі питання:

  • Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології у 2015 році.
  • Програма зовнішнього незалежного оцінювання з біології та особливості структури предметного тесту.
  • Особливості підготовки учнів  до незалежного оцінювання з біології у 2015/2016 навчальному  році.

 

РЕКОМЕНДУЄМО:

 

  1. Проаналізувати рівень навчальних досягнень учнів з біології за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Запланувати заходи щодо вдосконалення системи роботи вчителів біології з підготовки учнів до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Методисти  районних, міських методичних кабінетів, центрів, НМЦ,
керівники  районних, міських методичних об’єднань вчителів
Жовтень-листопад  2015  року

 

  1. Познайомити учнів з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології у 2016 році та особливостями структури предметного тесту.

Учителі біології
Жовтень-листопад  2015  року

 

  1. На курсах підвищення фахової кваліфікації учителів біології опрацювати методику підготовки учнів  до зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Відділ методики викладання хімії, біології,
екології, основ здоров’я та природознавства
Постійно

 

  1. На освітньому порталі Академії у віртуальному методичному кабінеті  «Біологія», у розділі «На допомогу вчителю» розмістити навчальну літературу (посібники, збірники тестів) для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з біології у 2016 році.

Відділ методики викладання хімії, біології,
екології, основ здоров’я та природознавства
Постійно

 

5.        Сприяти участі вчителів фізики, хімії, біології, географії загальноосвітніх навчальних закладів області у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Геліантус-учитель»-2016 (детальніше на стор. 2, п. 6, у листі МОН від 13.05.2015 №2/2-14-927-15, на сайті гри «Геліантус» helianthus.com.ua – розділ «Правила і документи» – лист МОН «Геліантус-учитель»–2015).

Методисти  районних, міських методичних кабінетів, центрів, НМЦ,
керівники  районних, міських методичних об’єднань учителів природничих дисциплін
Жовтень-листопад  2015  року

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/2362-2/