Академія

Лис 24 2016

Print this Запис

23 листопада 2016 року відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду з проблеми: «Роль освітянських бібліотек у формуванні національної свідомості»

23 листопада 2016 року на базі Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбулося перше заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Хлинової Наталії Феліксівни, завідувача бібліотеки Боярської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 5  з проблеми: «Роль освітянських бібліотек у формуванні національної свідомості».

Утвердження громадянських цінностей, виховання почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, національної свідомості є важливими пріоритетами навчальних закладів. Шкільні бібліотеки долучаються до цієї важливої місії і різноманітними бібліотечними засобами сприяють формуванню  підростаючого покоління патріотичних почуттів, любові до України.

Учасників семінару-практикуму привітали Зініченко Лариса Василівна, завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» та Пучкова Наталія Володимирівна, методист РМЦ відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

Скуз Лариса Романівна, заступник директора з НВР Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, презентувала досвід роботи школи з національно-патріотичного виховання. У співпраці з вчителями закладу Волинець Тетяною Іванівною та Петруньок Надією Дмитрівною, завідувач бібліотеки демонструвала проведення масових заходів з даної тематики.

Надзвичайно цікавими були дискусії з питань виховання в учнів любові до книги і читання, до української мови, до культури рідного краю.

Була проведена екскурсія в шкільний музей з теми «Етнографія та побут рідного краю», під час якої слухачі ознайомилися з історією краю та його традиціями.

Бібліотечним працівникам запропоновано творче завдання: підготувати презентацію печа-куча  «Pecha Kucha» з теми «Діяльність бібліотеки навчального закладу щодо національно-патріотичного виховання».

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/23-lystopada-2016-roku-vidbulosya-zanyattya-oblasnoyi-shkoly-peredovogo-pedagogichnogo-dosvidu-z-problemy-rol-osvityanskyh-bibliotek-u-formuvanni-natsionalnoyi-svidomosti/