Академія

Жов 23 2015

Print this Запис

22 жовтня 2015 року відбувся майстер-клас Захаренко Тетяни Дмитрівни «Підготовка учнів до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання»

22 жовтня 2015 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся майстер-клас

Захаренко Тетяни Дмитрівни «Підготовка учнів до участі у Всеукраїнській учнівській  олімпіаді з трудового навчання».

Учасники заходу ‒ методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів трудового навчання, керівники методичних об’єднань вчителів трудового навчання та вчителі трудового навчання області.

Про мету та завдання заходу говорила Бащенко Олена Іванівна, завідувач відділу методики трудового навчання й технологій.

Однорог Олександр Петрович, методист відділу методики трудового навчання й технологій, здійснив аналіз складових ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської  олімпіади з трудового навчання у 2015/16 навчальному році й акцентував увагу присутніх на особливостях їх проведення.

Захаренко Тетяна Дмитрівна провела майстер-клас, у процесі якого  ознайомила присутніх зі своєю системою роботи з підготовки учнів до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання.

З методикою розроблення олімпіадних завдань ІІ та ІІІ етапів ознайомила Бащенко Олена Іванівна.

Майстер-клас завершився підбиттям підсумків і прийняттям таких рекомендацій:

  1. Провести засідання районних, міських методичних об’єднань учителів трудового навчання, на яких:

        1.1. розглянути і обговорити методичні рекомендації відділу методики трудового навчання й технологій КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» щодо підготовки учнів до участі у всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання (технологій)  у 2015/2016 н. р.

        1.2. ознайомити вчителів із завданнями ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) 2014/2015 навчального року

  1. Надати методичну допомогу вчителям трудового навчання у підготовці завдань до І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
  1. Створити творчі групи вчителів по підготовці до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) 2015/2016 навчального року.
  2. Підготувати інформаційно-аналітичний бюллетень ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) 2015/2016 навчального року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/22-zhovtnya-2015-roku-vidbuvsya-majster-klas-zaharenko-tetyany-dmytrivny-pidgotovka-uchniv-do-uchasti-u-vseukrayinskij-uchnivskij-olimpiadi-z-trudovogo-navchannya/