Академія

Вер 22 2015

Print this Запис

22 вересня відбулося засідання Вченої ради КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”

22 вересня відбулося засідання Вченої ради КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” у новообраному складі.

Розпочалося засідання із обрання голови ради, який відповідно до чинного Положення про Вчену раду та регламенту її роботи “обирається таємним голосуванням із числа членів Вченої ради Академії…”. За результатами проведеного голосування колегіальний орган управління Академії очолив ректор, доктор педагогічних наук Іван Григорович Осадчий.

Порядок денний налічував чотири питання, серед яких затвердження положень про структурні підрозділи Академії, що розроблені на основі відповідних типових положень про кафедри, відділи, лабораторії.

На розгляд також винесено зміни до Положення про організацію курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів у КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”. За результатами обговорення й голосування, Положення, що регламентує освітню діяльність одного з основних напрямів роботи Академії, було затверджено у новій редакції. 

Нещодавно в інтернет-просторі з’явився портал нашого оновленого закладу. Донині інформаційний ресурс працював у тестовому режимі, що дало змогу прислухатися до побажань користувачів, керуючись ними, корегувати, доповнювати, оновлювати портал. Отже, на розгляд Вченої ради винесена завершена структура Інтернет-порталу, а також документ, що регламентує його роботу – Положення. Члени Вченої ради одностайно підтримали електронний інформаційний ресурс Академії та відповідне положення.  

Родзинкою порталу є система науково-методичного on-line (science and methodological on-line – SMOL) консультування. Вчена рада розглянула і затвердила Положення,  яке визначає порядок організації та діяльності науково-методичного онлайн консультування.

Усі затверджені положення будуть введені в дію відповідним наказом ректора Академії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/22-veresnya-vidbulosya-zasidannya-vchenoyi-r/