Академія

Січ 25 2016

Print this Запис

22 січня 2016 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів

22 січня 2016 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів. Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів та вдосконалення набутих умінь з організації науково-методичної роботи з педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів, створення умов  для розвитку їх професійної компетентності.

Слухачі відмітили високий рівень організації педагогічної практики, яка відбулася на базі дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 «Ясочка» Білоцерківської міської ради.

курси_дошк.освіта_1 курси_дошк.освіта_2

 курси_дошк.освіта_3

Галина Григорівна Волкова, вихователь-методист закладу, презентувала слухачам модель методичної роботи з педагогічними працівниками, ознайомила з організацією роботи методичного кабінету.

курси_дошк.освіта_4

Валентина Григорівна Бусленко, вихователь-методист ДНЗ (ЦРД) №12 «Джерельце» Білоцерківської міської ради, провела зі слухачами практичне заняття «Реалізація сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» та ознайомила з особливостями організації дослідно-експериментальної роботи  в дошкільному навчальному закладі.

курси_дошк.освіта_5

Слухачі мали можливість ознайомитися з розвивальним середовищем закладу, поділитися досвідом  з використання активних форм роботи з педагогами.

 

 

   

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/22-sichnya-2016-roku-zavershyly-svoyu-robotu-kursy-pidvyshhennya-fahovoyi-kvalifikatsiyi-dlya-vyhovateliv-metodystiv-doshkilnyh-navchalnyh-zakladiv/