Академія

Гру 23 2016

Print this Запис

22 грудня 2016 року розпочав роботу майстер-клас Батенко Ірини Михайлівни з теми “Розвивальне читання дітей старшого дошкільного віку за методикою Л. В. Шелестової”

22 грудня 2016 року розпочав роботу майстер-клас Батенко Ірини Михайлівни, завідувача  дошкільного навчального закладу (дитячий садок) “Веснянка”  Матюшівської сільської ради, з теми  “Розвивальне читання дітей старшого дошкільного віку за методикою Л. В. Шелестової”  (на базі  ДНЗ (дитячий садок) “Веснянка” Білоцерківського району).

У роботі майстер-класу взяли участь  28 педагогів-дошкільників області.

З вітальним словом до учасників майстер-класу звернулася методист районного методичного кабінету з питань дошкільної освіти Любов Яківна Бойко.

Перше заняття було присвячено проблемі “Використання методики Л.В.Шелестової “Розвивальне читання” у роботі з дітьми дошкільного віку (з досвіду роботи)”.

У ході заняття Ірина Михайлівна ознайомила учасників заходу із основними засадами авторської методики Л.В.Шелестової  “Розвивальне читання”; особливостями планування освітньої роботи з дітьми та перспективним планом роботи у різних вікових групах за авторською методикою.

Цікавість та захоплення в учасників майстер-класу викликало заняття з дітьми старшого дошкільного віку “Подорож у казку” за авторською методикою Л.В.Шелестової, яке  підготувала та провела Ірина Михайлівна.

Приємна та творча атмосфера дозволила плідно реалізувати поставлену мету і залишила в учасників приємні враження. Учасники майстер-класу висловили щиру подяку його автору та організаторам за змістовний, цікавий захід.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/22-grudnya-2016-roku-rozpochav-robotu-majster-klas-batenko-iryny-myhajlivny-z-temy-rozvyvalne-chytannya-ditej-starshogo-doshkilnogo-viku-za-metodykoyu-l-v-shelestovoyi/