Академія

Жов 22 2015

Print this Запис

21 жовтня 2015 року для вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ проводилася підготовка до роботи з майбутніми першокласниками, які навчатимуться за проектом «Інтелект України»


21 жовтня 2015 року  на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» для вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів проводилася підготовка до роботи з майбутніми першокласниками, які у 2016/2017 н.р. навчатимуться за всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У роботі науково-методичного заходу взяли участь:

Даниленко Георгій Миколайович, доктор медичних наук, завідувач відділу гігієни дітей шкільного віку та підлітків Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України, який обґрунтував важливість медико-психологічного супроводу проекту, представив узагальнені матеріали такого супроводу, визначив шляхи вирішення актуальних питань.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЩербакова Олена Олександрівна, кандидат психологічних наук, психолог проекту, провела тренінги для вчителів початкових класів та вихователів дошкільних навчальних закладів з методики роботи під час підготовчих занять з дітьми старшого дошкільного віку. Для проведення тренінгових занять кожен педагог одержав комплект навчально-методичного забезпечення.

Активними учасниками були практичні психологи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

За результатами навчання вчителі початкових класів і вихователі ДНЗ отримали сертифікати відповідного зразка.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/21-zhovtnya-2015-roku-dlya-vchyteliv-pochatkovyh-klasiv-ta-vyhovateliv-dnz-provodylasya-pidgotovka-do-roboty-z-majbutnimy-pershoklasnykamy-yaki-navchatymutsya-za-proektom-intelekt-ukrayiny/