Академія

Гру 22 2016

Print this Запис

21 грудня 2016 року відбулося перше заняття майстер-класу учителя-методиста Компанієць Галини Володимирівни з теми «Упровадження ігрових технологій у процесі вивчення географії»

21 грудня 2016 року на базі Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Білоцерківської районної державної адміністрації відбулося перше заняття майстер-класу учителя-методиста Компанієць Галини Володимирівни з теми «Упровадження ігрових технологій у процесі вивчення географії» для вчителів географії Київської області.

У роботі заходу взяли участь Совенко Валерій Володимирович, завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Бабенко Антоніна Степанівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації. До слухачів майстер-класу приєднались слухачі курсів підвищення кваліфікації при КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

В організаційній частині Совенко В.В. та Бабенко А.С. ознайомили присутніх з основними завданнями  та особливостями роботи майстер-класу. Директор школи Борзенко Ірина Юріївна привітала присутніх й презентувала навчальний заклад.

Теоретична і практична частини були спрямовані на розкриття теми заняття «Формування ключових компетентностей учнів шляхом упровадження ігрових технологій навчання».

В теоретичній частині заняття слухачі переглянули презентацію «Ігрові технології: від теорії до практики». Кожен з присутніх мав змогу висловити свої думки в ході круглого столу «Роль і місце гри у навчально-виховному процесі». У практичній – ознайомилися з особливостями впровадження ігрових технологій на уроках та в позаурочній діяльності.Учасники заходу відвідали урок у 8 класі на тему «Води суходолу. Річки. Вплив рельєфу та клімату на формування річкової системи», а також взяли активну участь у проведенні пізнавально-розважальної гри «Я люблю Україну».

Досить цікавим видом діяльності виявився майстер-клас «Створюємо навчальну гру», де педагоги вчилися створювати різноманітні ігри та ігрові ситуації.

У підсумку учасники обговорили коло питань щодо підготовки до наступного заняття, яке відбудеться в лютому 2017 року.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/21-grudnya-2016-roku-vidbulosya-pershe-zanyattya-majster-klasu-uchytelya-metodysta-kompaniyets-galyny-volodymyrivny-z-temy-uprovadzhennya-igrovyh-tehnologij-u-protsesi-vyvchennya-geografiyi/