Академія

Жов 22 2015

Print this Запис

20 жовтня 2015 року відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду для вчителів математики


ppd_gartfil_320 жовтня 2015 року вебінаром з темиСтворення інтерактивних модулів з математики за допомогою інтернет-ресурсу Learningapps” розпочалися заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Гартфіль Олександри Романівни, Показій Антоніни Петрівни, вчителів математики Макарівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей”, вчителів-методистів, з проблеми “Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики” в 2015-2016 н.р.

Актуальність цього вебінару продиктована тим, що все більше вчителів використовують  у навчальному процесі електронні дидактичні матеріали. В сервісі Learningapps можна використовувати як готові інтерактивні вправи, так і створювати свої на основі шаблонів. Учасники вебінару активно включилися в роботу. Опитування  учасників за допомогою “Системи голосування” на початку вебінару показало, що тільки 13% з них вміють працювати в сервісі, 25% чули про нього, а 62% не знають про цей сервіс.

diagramma

 Більшу частину часу на вебінарі було відведено на знайомство з типами вправ. Слухачі переглянули такі типи вправ: “Знайди пару”, “Пазли”, “Поділ на групи”, “Вікторина”, “Кросворди”, “Перший мільйон” та отримали інструкцію по створенню власних інтерактивних вправ на основі шаблону. В кінці вебінару всі попрацювали з інструментом для сумісної роботи, а саме на Дошці оголошень написали свої враження від роботи з інтернет-ресурсом Learningapps. До наступного заняття слухачі мають виконати домашнє завдання:

  • Зареєструватися на https://learningapps.org/
  • Створити три інтерактивні вправи

Слухачі можуть ще попрацювати з презентацією, яка розміщена на сайті www.gartfil.kiev.ua, а також переглянути запис вебінару за посиланням http://www.wiziq.com/online-class/3203885-створення-інтерактивних-модулів-за-допомогою-сервісу-learning-apps

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/20-zhovtnya-2015-roku-vidbulosya-zanyattya-oblasnoyi-shkoly-peredovogo-pedagogichnogo-dosvidu-dlya-vchyteliv-matematyky/