Академія

Жов 21 2015

Print this Запис

20 жовтня 2015 року розпочав роботу Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

20 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулось урочисте відкриття Сьомого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu».

Проект організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, компанії «Виставковий Світ».

На найбільшому в Україні професійному форумі освітніх, наукових та науково-технічних інновацій представлені інноваційні досягнення, ідеї і проекти, педагогічні технології, новітні методики та освітні послуги національних та закордонних навчальних закладів, наукових установ, центрів, компаній, що працюють на терені освіти.

Загалом у виставці цього року учасниками є 578 національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та освітні програми з 24 регіонів України, а також навчальні заклади та освітні агенції Канади, США, Сполученого Королівства Великої Британії, Республіки Польща, Ізраїлю, Французької Республіки та інших країн.

Від імені Міністра освіти і науки України Сергія Квіта учасників та гостей форуму привітала директор Інституту модернізації змісту освіти МОН України Наталія Вяткіна.

Також до привітання долучилися президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Наталія Вяткіна, директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України В’ячеслав Супрун.

У форумі взяли участь працівники КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»: Шевченко Антоніна Михайлівна, старший викладач кафедри педагогіки і психології, дошкільної та початкової освіти; Засуха Марія Юріївна, методист відділу педагогічних інновацій, Вихрестенко Жанна Володимирівна, завідувач науково-навчальної лабораторії сімейної освіти.  

image1 image2 image3 image4

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/20-zhovtnya-2015-roku-rozpochav-robotu-somyj-mizhnarodnyj-forum-innovatyka-v-suchasnij-osviti/