Академія

Кві 13 2016

Print this Запис

Семінар-практикум для вчителів-логопедів логопедичних пунктів, дошкільних навчальних закладів, спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів

20 квітня 2016 року відбудеться семінар-практикум для вчителів-логопедів логопедичних пунктів, дошкільних навчальних закладів, спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів «Корекційно-розвиткова робота вчителя-логопеда з дітьми, які мають фонетико-фонематичний недорозвиток мовлення» на базі районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації.

Початок роботи семінару: 10.30.

Попередня реєстрація обов’язкова!

Для участі у семінарі необхідно до 18.04.2016 надіслати заявку на адресу neubead@yandex.ru (зразок додається) або скористатись формою зворотного зв’язку на сайті.

Адреса проведення семінару-практикуму: вул. Богачевського, 55, районний методичний кабінет відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації.

Доїзд до місця проведення семінару:

у м. Києві їхати від станції метро “Либідська” маршрутним таксі “Київ-Сквира” (сідати зі сторони Будинку Музики) до кінцевої зупинки у м. Сквира;

у м. Біла Церква їхати до Залізничний вокзал. Звідти маршрутним таксі “Біла Церква-Сквира” їхати до кінцевої зупинки у м. Сквира.

З Білої Церкви від КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” також буде організовано доїзд. Автобус відправлятиметься о 9.00.

Контактна особа: Татаринцев Олександр Володимирович, завідувач відділу спеціальної педагогіки, тел. 0(4563) 5-04-42, 068-351-92-20.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/20-kvitnya-2016-roku-vidbudetsya-seminar-praktykum-dlya-vchyteliv-logopediv-logopedychnyh-punktiv-doshkilnyh-navchalnyh-zakladiv-spetsialnyh-zagalnoosvitnih-navchalnyh-zakladiv/