Академія

Гру 22 2016

Print this Запис

20 грудня 2016 року відбулося друге заняття обласного опорного закладу освіти з проблеми «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського умовах загальноосвітнього навчального закладу»

20 грудня 2016 року на базі Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Броварської міської ради відбулося друге заняття обласного опорного закладу освіти з теми «Проблеми вдосконалення уроку в педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського і практиці роботи навчального закладу».

Учасників ООЗО привітав   директор Броварської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кащеєв Валерій Миколайович  і презентував навчальний заклад.

Про особливості роботи навчального закладу слухачам повідомила методист науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради Ярмоленко Любов Миколаївна (тема виступу «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського в умовах загальноосвітнього навчального закладу»).

Круглий стіл з проблеми «Основні вимоги до сучасного уроку в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського і в сучасній школі» із слухачами провела керівник міського методичного об’єднання вчителів початкових класів Кириленко Антоніна Миколаївна.

Для слухачів ООЗО проведені відкриті  уроки, а саме:

  • навчання грамоти у 1-му класі з теми «Любити природу – це значить її берегти», робота з дитячою книгою: В.Сухомлинський «Хлопчик і дзвіночок конвалії» (вчитель Горбунова Л.В.);
  • урок з основ здоров’я у 2-му класі з теми «Твої обов’язки» (вчитель Фещенко С.С.).

Зі слухачами ООЗО проведено практичне заняття «Конструювання навчального заняття за літературним твором В.О.Сухомлинського» (Тоцька Т.П., завідуюча ДНЗ «Ялинка» ім. В.О.Сухомлинського та Туник І.А., завідувач відділу дошкільної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Броварської міської ради).

Модератор заходу Лящук Л.С., вчитель початкових класів Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель-методист.

 

 

Усі фото заходу за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0Byr8DDra6a0peTFQMVV3X1JZdFU?usp=sharing

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/20-grudnya-2016-roku-vidbulosya-druge-zanyattya-oblasnogo-opornogo-zakladu-osvity-z-temy-problemy-vdoskonalennya-uroku-v-pedagogichnij-spadshhyni-v-o-suhomlynskogo-i-praktytsi-roboty-navchalnogo-zakl/