Академія

Тра 20 2016

Print this Запис

19 травня 2016 року на було проведено семінар-практикум з теми «Формування професійної компетентності педагогічних працівників інтернатного закладу»

19 травня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» лабораторією педагогіки інтернатних закладів було проведено семінар-практикум з теми «Формування професійної компетентності педагогічних працівників інтернатного закладу» для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У заході взяли участь 18 осіб.

Учасники семінару познайомилися з поняттям про компетентність педагогічного працівника (Мірошник С.І., старший викладач кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук), моделюванням роботи методичного кабінету інтернатного закладу з розвитку професійної компетентності педагогів (Паливода І.П., завідувач відділу неперервної освіти та сертифікації КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»).

У межах семінару для заступників директорів інтернатних закладів проведено нараду, на якій розглянули нові нормативні документи, що регламентують діяльність закладу (Асаєвич Н. М., начальник відділу соціального захисту, інтернатних та позашкільних закладів департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації), особливості атестації педагогічних працівників інтернатних закладів (Паливода І.П.), організацію курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2016/2017 навчальному році (Майборода З. Я., керівник навчального відділу КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»), планування науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у 2016/2017 н.р., роботу веб-сайтів інтернатних закладів області та аналіз участі педагогічних працівників інтернатних закладів у фахових конкурсах в 2015/2016 навчальному році (Маковкіна Н. О., завідувач лабораторії педагогіки інтернатних закладів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»), проведено індивідуальні консультації.

Учасники семінару обговорили і прийняли такі рекомендації:

  1. Організувати роботу постійно діючого семінару-практикуму для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи з питань розвитку професійної компетентності вчителя «Професійна компетентність учителя як передумова творчого розвитку особистості учня».

Лабораторія педагогіки інтернатних закладів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»

До 1.09.2016

  1. Активізувати роботу методичних кабінетів інтернатних закладів із розвитку професійних компетентностей учителя в міжатестаційний період.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти обласної комунальної власності

Постійно

  1. Оптимізувати процес надання науково-методичних послуг педагогічним працівникам використовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології і створення віртуальних методичних кабінетів.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти обласної комунальної власності

До 1.09.2016

  1. Розробити систему мотивації педагогічних працівників інтернатних закладів до участі у фахових і професійних конкурсах.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти обласної комунальної власності

Постійно

  1. Узагальнити інноваційний педагогічний досвід за вищезазначеною тематикою з метою презентування на обласній педагогічній виставці «Освіта Київщини».

Лабораторія педагогіки інтернатних закладів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»

До 31.05.2017

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/19-travnya-2016-roku-na-bulo-provedeno-seminar-praktykum-z-temy-formuvannya-profesijnoyi-kompetentnosti-pedagogichnyh-pratsivnykiv-internatnogo-zakladu/