Академія

Лис 20 2015

Print this Запис

19 листопада 2015 року відбулася педагогічна практика «Формування читацької компетентності молодшого школяра»

19 листопада 2015 року на базі Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Білоцерківського району відбулася педагогічна практика для слухачів курсів фахового підвищення кваліфікації з проблеми «Формування читацької компетентності молодшого школяра».

DSCF0190На заняттях були присутні методисти відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Ткаченко Л.П., Ткаченко А.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Бондаренко Т.І., керівник районного методичного об’єднання Бойко Т.В.

Слухачам курсів запропоновано навчальні заняття з навчання грамоти в 1 класі (вчитель Кардаш Г.П.) та літературного читання в 3 класі (вчитель Книш В.І.). Під час уроків учителі початкових класів ознайомилися з системою роботи з дитячою книжкою, особливостями застосування інтерактивних прийомів роботи на уроці: робота в парах, групах, інсценізація. Цікаві форми роботи було застосовано в процесі проведення словникової роботи, аналізу художнього твору, рефлексії.

Крім того, слухачі мали можливість ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням навчальних кабінетів та читального залу для учнів початкових класів.

DSCF0200 DSCF0121 DSCF0128 DSCF0147

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/19-lystopada-2015-roku-vidbulasya-pedagogichna-praktyka-formuvannya-chytatskoyi-kompetentnosti-molodshogo-shkolyara/