Академія

Лют 19 2016

Print this Запис

18 лютого 2016 року проведено заняття ООЗО Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ступеня» з проблеми «Упровадження сучасних виховних технологій у практику роботи навчального закладу»

оозо_Ерудит_18.02_418 лютого 2016 року керівником обласного опорного закладу освіти Гуляніцькою Людмилою  Миколаївною, заступником директора з науково-методичної роботи Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ступеня», проведено семінар-практикум «Технології формування громадянських компетентностей учнів на демократичних засадах».

У роботі семінару взяли участь:

Слободяник С.В., завідувач, Коваленко М.А., методист з виховної роботи районного методичного кабінету відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації,  Припотень О. В., директор, Самченко Г.І., заступник директора з навчально-виховної роботи, Чава Т. Д., педагог-організатор, Ясенова І.В., Литовченко В.І., класні керівники Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ступеня», слухачі ООЗО.

У ході роботи семінару було розглянуті такі питання:

  • школа як базовий майданчик для розбудови демократичного суспільства;
  • базові матеріали з питань освіти для демократичного громадянства та прав людини для вчителів  (ОДГ/ОПЛ);
  • формування ключових компетенцій ОДГ/ОПЛ: принципи та технології;
  • презентація платформи DOCCU – «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» та модульних занять для вчителів та учнів з ОДГ/ОПЛ.    

оозо_Ерудит_18.02_5 оозо_Ерудит_18.02_6

Творче завдання слухачам

  1. Розробити методичні рекомендації щодо впровадженню демократичних принципів  у процесі організації роботи учнівського самоврядування.
  2. Використовуючи матеріали DOCCU, провести 2 заняття для учнів з формування демократичного громадянства. Створити фото- (відео-) звіт за результатами проведених занять.

оозо_Ерудит_18.02_7 оозо_Ерудит_18.02_1 оозо_Ерудит_18.02_2

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/18-lyutogo-2016-roku-u-tarashhanskomu-nvk-gimnaziya-erudyt-zosh-i-stupenya-vidbuvsya-seminar-praktykum-tehnologiyi-formuvannya-gromadyanskyh-kompetentnostej-uchniv-na-demokratychnyh-zasadah/