Академія

Лис 20 2015

Print this Запис

18 листопада 2015 року відбувся тренінг ​«Особлива дитина. Епілепсія: виходимо з тіні» в межах функціонування «Школи інклюзивної освіти»

18 листопада 2015 року у місті Києві відбувся тренінг «Особлива дитина. Епілепсія: виходимо з тіні» в межах функціонування «Школи інклюзивної освіти». Захід проводив Інститут спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України за сприянням медичної компанії “Санофі”.

У тренінгу взяли участь більше 20 осіб із навчальних закладів та установ м. Києва та Київської області: практичні психологи, вихователі, вчителі-логопеди дошкільних навчальних закладів, корекційні педагоги спеціальних загальноосвітніх закладів, методичні працівники відділів освіти.

Розпочала тренінг із вступним словом Колупаєва Алла Анатоліївна, доктор педагогічних наук, заступник директора Інституту спеціальної педагогіки НАПН України. Вона підкреслила важливість зазначеної проблеми та представила загальну статистику захворювання на епілепсією дітей в Україні та в світі. Також вона окреслила яким чином буде формуватись державна політика щодо супроводу дітей із даним захворюванням.

IMG_0856 IMG_0861

IMG_0857 IMG_0863

Під час проведення тренінгу піднімалися актуальні питання та пропонувалися шляхи їх вирішення, зокрема, доповідачі говорили про такі проблеми:

  • Усунення стагнації та упередження як умова успішного залучення дітей з епілепсією в загальноосвітній простір (Луценко І.В., Федоренко О.Ф., наукові співробітники Інституту спеціальної педагогіки НАПН України).
  • Медичні аспекти епілепсії у дітей (Стеценко Т.І., к.мед.н., доцент кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО ім. Шупика).
  • Політика в галузі освіти дітей з особливими освітніми потребами: вибір загальноосвітнього навчального закладу і форм навчання (Луценко І.В., Федоренко О.Ф.).
  • Особливості успішного соціонавчального інтегрування дітей з епілепсією (Луценко І.В., Федоренко О.Ф.).

Тренінг завершився рефлексією та підведенням підсумків.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/18-lystopada-2015-roku-vidbuvsya-trening-osoblyva-dytyna-epilepsiya-vyhodymo-z-tini-v-mezhah-funktsionuvannya-shkoly-inklyuzyvnoyi-osvity/