Академія

Лис 16 2015

Print this Запис

18 листопада 2015 року в м. Києві відбудеться науково-практичний семінар «Культурно-виховний потенціал олімпійського руху – потужний засіб формування моральних, естетичних та етичних цінностей»

logoolimp

На виконання Договору  про співробітництво між Національним Олімпійським Комітетом України та Міністерством освіти і науки України від 12 вересня 2006 року, Олімпійська академія України спільно з Комісією НОК України «Олімпійська освіта і культура» 18 листопада 2015 року в м. Києві проводять науково-практичний семінар «Культурно-виховний потенціал олімпійського руху – потужний засіб формування моральних, естетичних та етичних цінностей».

Для участі в роботі семінару запрошуються представники загальноосвітніх навчальних закладів Всеукраїнської мережі шкіл  олімпійської освіти Київської області.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/18-lystopada-2015-roku-v-m-kyyevi-vidbudetsya-naukovo-praktychnyj-seminar-kulturno-vyhovnyj-potentsial-olimpijskogo-ruhu-potuzhnyj-zasib-formuvannya-moralnyh-estetychnyh-ta-etychnyh-tsinnostej/