Академія

Тра 18 2016

Print this Запис

17 травня 2016 року в академії відбулася публічна лекція

OLYMPUS DIGITAL CAMERA17 травня 2016 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбулася публічна лекція доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, голови науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України з питань виховання дітей та молоді Коберника Олександра Миколайовича на тему «Управління виховним процесом у загальноосвітньому навчальному закладі».

Олександр Миколайович присвятив свій виступ розкриттю сутності процесу виховання, аналізу ефективних практик у цій сфері та охарактеризував етапи колективного планування виховної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі.

Лектор та слухачі висловили стурбованість сучасною тенденцією зведення на практиці освітнього процесу лише до навчання, а діяльності класного керівника – до вирішення організаційних питань, контролю за станом класного журналу (в т.ч. електронного) та роботи з батьками.

У заході взяли участь понад 60 осіб, серед яких – працівники регіональних методичних служб, спеціалізованих, вечірніх та загальноосвітніх навчальних закладів з Білоцерківського району та міст Біла Церква і Фастів, співробітники академії.

Після закінчення лекції бажаючі отримали сертифікати, що підтверджують їхню участь у заході.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/17-travnya-2016-roku-v-akademiyi-vidbulasya-publichna-lektsiya/