Академія

Гру 18 2015

Print this Запис

17 грудня 2015 року проведено черговий семінар-практикум для вчителів фізики, які працюють у закладах освіти Київщини з обдарованими учнями

Відповідно до плану роботи Комунальним вищим навчальним закладом Київської обласної ради «Академія неперервної освіти педагогічних кадрів» 17 грудня 2015 року проведено черговий семінар-практикум для вчителів фізики, які працюють у закладах освіти Київщини з обдарованими учнями.

У роботі заходу взяли участь 23 творчих учителів районів і міст області. Відбулося вивчення та обговорення фахових питань, а саме:

  • Тиск рідин і газів.
  • Закон Паскаля.
  • Сполучені посудини.
  • Манометри. Насоси.
  • Гідравлічні машини.

 Під час роботи  був проведений аналіз результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 2014/2015 н.р., обговорювались найактуальніші типові олімпіадні задачі за курс фізики 8-11 класів.

Заняття проводили Апостолов О.І. та Крупа Ю. В., методисти відділу методики викладання математики, фізики та астрономії.

 Побажання та запитання прохання надсилати за адресою: krupa2087@ukr.net

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/17-grudnya-2015-roku-provedeno-chergovyj-seminar-praktykum-dlya-vchyteliv-fizyky-yaki-pratsyuyut-u-zakladah-osvity-kyyivshhyny-z-obdarovanymy-uchnyamy/