Академія

Лют 15 2016

Print this Запис

16 лютого 2016 року буде проведено вебінар «Особливості підготовки до ДПА з англійської мови у 2016 році» від видавництва “Макміллан”

16 лютого 2016 року буде проведено вебінар для вчителів англійської мови «Особливості підготовки до ДПА з англійської мови у 2016 році» від видавництва "Макміллан"

Macmillan-Logo

Під час вебінару Ви дізнаєтеся про формат екзамену, критерії оцінювання та як навчити учнів виконувати кожен тип завдання.

Презентатор – Інна Нестоїтер, методист видавництва. 

Час проведення: 16.00 – 17.00. 

Реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com у розділі "Заходи". Всі учасники вебінару отримають електронні сертифікати.

Повідомляємо також, що на сайті у розділі "Заходи", далі "Архів", з'явився запис вебінару від 9 лютого 2016 "Техніка проведення онлайн тестування". Всі бажаючі можуть переглянути його ще раз. 

Нагадуємо, що вебінар було присвячено онлайн тестуванню від видавництва "Макміллан", яке буде проводитися за підтримки Міністерства освіти і науки України з 16 лютого по 16 березня 2016 року. Тестування є безкоштовним та розроблене спеціально для учнів 10-11 класів. Деталі та реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com у розділі "Тестування".

Нагадуємо, що всі попередні міжнародні вебінари та ті, що були проведені спеціально для України, Ви можете ще раз переглянути в архіві на сайті www.macmillanukraine.com у розділі "Заходи",  далі "Архів".

Дивіться вебінари на You Tube Macmillan Ukraine www.youtube.com/channel/UCpdCILDU8rKTZpt63OuOKxg

Слідкуйте за новинами видавництва на сайті: www.macmillanukraine.com

та на сторінці Facebook: Macmillan Education Ukraine

With Learners for Life!

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/16-lyutogo-2016-roku-bude-provedeno-vebinar-osoblyvosti-pidgotovky-do-dpa-z-anglijskoyi-movy-u-2016-rotsi-vid-vydavnytstva-makmillan/