Академія

Гру 16 2016

Print this Запис

15 грудня відбулось перше засідання обласної педагогічної студії з теми «Дистанційне навчання як засіб рівного доступу до якісної освіти»

15 грудня відбулось перше засідання обласної педагогічної студії з теми «Дистанційне навчання як засіб рівного доступу до якісної освіти». Педагогічна студія працювала на базі Королівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Макарівського району. Учасниками студії були директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи, учителі-предметники.

Під час роботи студії:

  • Коваленко Петро Михайлович, керівник студії ознайомив учасників з нормативно-правовим забезпеченням діяльності педагогічної студії, організацією та змістом її роботи, нормативно-правовою базою дистанційного навчання;
  • учителі Королівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Мокеєва Лариса Петрівна, учитель зарубіжної літератури, Коваленки Людмила Іванівна та Петро Михайлович, учителі математики презентували досвід роботи з розроблення дидактичних матеріалів для дистанційного навчання учнів та продемонстрували власні напрацювання.

Робота проводилась у творчих групах. Активно обговорювались висвітлені питання.

Учасникам педагогічної студії було запропоновані завдання:

  • опрацювати психологічні та технологічні аспекти дистанційного навчання;
  • підготувати матеріали для дистанційного навчання учнів зі свого предмета до однієї теми;
  • презентувати власний досвід використання блогу для реалізації дистанційного навчання.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/15-grudnya-vidbulos-pershe-zasidannya-oblasnoyi-pedagogichnoyi-studiyi-z-temy-dydaktychne-navchannya-yak-zasib-rivnogo-dostupu-do-yakisnoyi-osvity/