Академія

Гру 19 2016

Print this Запис

15 грудня 2016 розпочав роботу майстер-клас Циби Оксани Юріївни «Українська народна іграшка як засіб морально-етичного виховання дітей дошкільного віку»

15 грудня 2016 на базі Cтавищенського дошкільного навчального закладу №2 «Золота рибка” розпочав роботу майстер-клас Циби Оксани Юріївни «Українська народна іграшка як засіб морально-етичного виховання дітей дошкільного віку» для вихователів дошкільних навчальних закладів області. У роботі майстер-класу взяли участь  30 педагогів –дошкільників.

З вітальним словом до учасників майстер-класу звернулася методист РМК з питань дошкільної освіти Світлана Олексіївна Кондренко.

Перше заняття було присвячено проблемі: «Українська народна іграшка – культурна спадщина народу». В ході заняття було висвітлено наступні питання:

  • Реалізація змісту Базового компоненту дошкільної освіти в умовах Ставищенського ДНЗ № 2 «Золота рибка» (Безупречна Т.Д., завідувач Cтавищенського ДНЗ №2 «Золота рибка»);
  • Аналіз вимог Базового компонента дошкільної освіти, освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина», програми розвитку дитини «Українське дошкілля» щодо ознайомлення дітей з народною іграшкою (Гапєєва С.І., вихователь-методист Cтавищенського ДНЗ №2 «Золота рибка».

Учасникам майстер-класу Цибою О. Ю. представлено мультимедійну презентацію «Використанням різних видів народної іграшки у формування першооснов національної свідомості дошкільнят».

У ході заняття педагоги отримали методичні рекомендації щодо використання народної іграшки під час різних форм роботи з дошкільниками, мали змогу ознайомитися з виставкою ляльок-мотанок та інших народних іграшок з різних регіонів України.

У творчій майстерні Циби О.Ю. «Лялька-мотанка – український оберіг» учасники майстер-класу оволодівали секретами українського лялькарства та здобули уміння виготовляти ляльку-мотанку.

Учасники майстер-класу висловили щиру подяку його автору, організаторам та координатору за змістовний, цікавий захід, який було проведено на високому науково-методичному рівні.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/15-grudnya-2016-rozpochav-robotu-majster-klas-tsyby-oksany-yuriyivny-ukrayinska-narodna-igrashka-yak-zasib-moralno-etychnogo-vyhovannya-ditej-doshkilnogo-viku/